דירוג האשראי שלך משקף את המשמעת הכלכלית שלך ואת הסבירות שלך לשלם חוב. זו הסיבה שחברות כרטיסי האשראי ומנפיקי האשראי אחרים משתמשים בה כדי לקבוע אם תינתן לך הלוואה/מסגרת/משכנתא.

דוח האשראי שלך מראה את רמת הזכאות להלוואות שלך. זה מראה כיצד ניהלת את כל התחייבויות האשראי שלך, כגון הלוואות, כרטיסי אשראי, תשלומי משכנתא ולעיתים חובות רפואיים וחשבונות שירות .חברות רבות מסתמכות על היסטוריית האשראי שלך. למשל אתה מבקש הלוואה בנקאית הבנק יקבל את דוח האשראי שלך וישתמש בו כבסיס לקבלת החלטות.

אם יש לך דירוג אשראי ירוד, הבנק עשוי לדחות את בקשת ההלוואה שלך מכיוון שזה פשוט אומר שאתה לא ראוי להלוואה. הבנקים אינם היחידים המסתמכים על דוחות אשראי; חברות ביטוח, ספקי משכנתא וכמה מעסיקים יכולים לסמוך על ציון האשראי שלך לפני שתציע לך עבודה במוסד שלהם. לכן חשוב מאוד לשמור תמיד על דירוג האשראי שלך במקום טוב מאוד.


מערכת זו היא מערכת חדשה והיא מוזנת מכמה מקורות מידע

מקור מידע הוא גוף שמדווח למערכת מדי חודש את כל נתוני האשראי של לקוחותיו. במקורות המידע נכללים גם גופים שנותנים אשראי, למשל: בנק, חברת כרטיסי אשראי או חברת אשראי חוץ בנקאי וגם גופים ממשלתיים או רשויות ציבוריות שבהם מתנהלים הליכים משפטיים שונים בקשר לחובות שלא נפרעו כסדרם

למשל: הכונס הרשמי, לשכת ההוצאה לפועל, מדור חשבונות מוגבלים בבנק ישראל, בנק הדואר. שיפור ותיקון היסטוריית אשראי היא מציאת שגיאות בדוח הנתונים ולשנות אותם במערכת

NPI- פתרונות פיננסים יש את הרישיון להוציא דוח נתונים מפורט על כל לקוח ולהבין מה הסיבה שבגללה דירוג האשראי שלילי/נמוך.

יחד אתך להבין איפה שגיאות ולתקן אותם מול מקורות המידע הרלוונטיים

בדיקת זכאות להלוואה

איזו הלוואה אתם צריכים? אנחנו יודעים לעשות הכול, בין אם אתם מסורבי בנקים, בעלי עסק, בעלי נכס או שאתם זקוקים למימון כלשהו, אנחנו נדע להביא אתכם אל הכסף.

לקוחות כותבים

לירון

"דירוג האשראי השלילי שלי הרס לי בהרבה מאד היבטים בחיים. הרגשתי שסומנתי באיקס ולא ידעתי איך אני יכול להחזיר את הגלגל אחורה. הודות לצוות המדהים ב-NPI קיבלתי פתרונות, עצות, ליווי והרבה תמיכה נפשית."

רועי ורד

"כבר תקופה ארוכה שרצינו לקחת משכנתא ופחדנו להתחיל את התהליך מהסיבה שאין לנו מושג איך להתמודד עם הפרוצדורה והבירוקרטיות. כשהגענו ל-NPI קיבלנו שירות מופתי ויחס של מלכים."

דודי א.

"הגעתי לNPI דרך האינטרנט וגיליתי צוות נפלא שמסייע בהלוואות לעסקים על בסיס הצלחה בלבד ממליץ מאוד..."

קובי ח.

"הייתי נורא סקפטי בהתחלה עד שהכרתי את הצוות, NPI עזרו לי לקבל אשראי חוץ בנקאי בתנאים טובים לאחר שהבנק שלי אמר לי לא..."