הלוואה חוץ בנקאית לעסקים

בדקו זכאות להלוואה עכשיו

משבר הקורונה הותיר אחריו לא מעט עסקים שונים במצבי משבר, חלק במצוקה של עובדים, חלק במצוקה של סחורה שאמורה להגיע מחו"ל ועוד מגוון רחב של מקרים שונים ומורכבים. חלק גדול מהמקרים הללו גם הותירו שבר כלכלי לא קטן, כאשר גם מקורות אשראי למרבית העסקים אזלו בתקופה זו. עם זאת פתרון אחד הפך ליעיל ופופולרי בשנתיים האחרונות והוא כמובן הלוואה חוץ בנקאית לעסקים, המצליחה להגיע לכדי סכומים נאים ולעזור במצבים הכי קריטיים וסבוכים. לכן במקרים שכאלו מומלץ לפנות אל חברת אן פי אי פתרונות פיננסיים ולקבל ייעוץ  אפקטיבי לכל בית עסק, הלוואה חוץ בנקאית מהירה ונוחה ועוד שורה של פתרונות יעילים.

הלוואה חוץ בנקאית לעסקים - איך כמה ולמה

בכל מקרה שלהלוואה חוץ בנקאית, מומלץ לוודא כי החברה מאושרת על ידי משרד האוצר, כי היא פועלת על פי ההנחיות השונות ואינה מבצעת איזה שהיא עברה על החוק במתן ההלוואה. כאשר מדובר במקרים הדורשים הלוואה חוץ בנקאית לעסקים, חשוב לדעת כי הסכום עלול להשתנות בין החברות השונות, בין אם מדובר בחברות ביטוח מקומיות ובין אם מדובר בחברות אשראי כאלו ואחרות. הסכום יכול לנוע בין חמישים אלף שקלים ועד לכדי מיליוני שקלים.

 

הליך הלוואה שכזה עלול לקחת כמה ימי עסקים, כאשר הוא אמור לעבור גם אישורים פיננסים שונים מהחברה הלווה, כמו היסטוריה פיננסית של העסק בחמש השנים האחרונות. עם זאת חשוב לזכור כי הלוואות אלו לא משפיעות על מסגרות האשראי השונות ויכולות להיות יעילות, בין אם בתשלום למספר ספקים ועד לסגירה של מספר הלוואות והתחייבויות שונות.

הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים-החברות השונות

מבין החברות המציעות הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים ניתן למנות חברות ביטוח שונות כמו הפניקס, חברות אשראי כמו ויזה כאל, קרנות עסקים וכמובן קרן של בנק הפועלים. בנוסף אל כל אלו כמובן חברות אשראי פרטיות אחרות, כאשר לכל קרן וחברת אשראי קיימים תנאי הלוואה שונים לעסקים.

 

ובכדי לקבל את הפתרונות הכי מדויקים לעסק שלכם, מומלץ לפנות אל חברת אן פי אי פתרונות פיננסיים.

הלוואות לעסקים חוץ בנקאיות

אחת ההתמודדויות המשמעותיות ביותר של עסקים קטנים ובינוניים היא מציאת מקורות מימון. האתגר צץ כשהעסק נקלע לקשיים כספיים, וזקוק לסכום כסף מידי כדי לשלם משכורות, לרכוש חומרי גלם, להעביר לרשויות את התשלומים שהן דורשות ועוד. תזרים מזומנים של העסק שהוא הסכום הזמין העומד לרשותו בקיזוז הוצאות מול הכנסות צריך להיות מאוזן ואף חיובי כדי שהעסק יוכל לתפקד ולהרוויח. אתגר המימון עשוי לצוץ גם כשבפני העסק ניצבת הזדמנות אטרקטיבית לצמוח - למשל באמצעות רכישת ציוד משוכלל במיוחד או כניסה לשוק חדש. כדי לאפשר את התפתחות העסק, לעיתים יש צורך בהלוואה. כדאי לזכור שלצד הבנקים יש גם חברות חוץ בנקאיות רבות, חוקיות לחלוטין כמובן, שמספקות אשראי לעסקים. למעשה הלוואות לעסקים חוץ בנקאיות מתאפיינות במספר יתרונות כבדי משקל בהשוואה להלוואות מהבנקים, ובעזרת הבקיאות של חברת NPI פתרונות פיננסיים ניתן למצות את כל אותם יתרונות.

היתרונות של הלוואות לעסקים חוץ בנקאיות

* מידיות - ברוב המקרים חברת מימון חוץ בנקאי תעניק את סכום הכסף החיוני תוך זמן קצר יותר בהשוואה לבנקים. במציאות עסקית שבה קצב ההתרחשויות מהיר מאוד זהו יתרון משמעותי.

* מחוץ למסגרת האשראי הרגילה - כשמקור הכסף הדרוש הוא גוף חוץ בנקאי, מסגרת האשראי הרגילה בבנק נשארת פנויה למטרות אחרות. למעשה באופן כללי ההלוואה לא משפיעה על ההתנהלות מול הבנק שבו מתנהל חשבון העסק, כך שנשמרת רמת גמישות גבוהה.

* סיכוי מקסימלי להיענות לבקשה - חברת המימון החוץ בנקאיות מסוגלות לקחת סיכונים גבוהים יותר בהשוואה לבנקים, ולכן נענות בחיוב גם לבקשות הלוואה שהבנקים דוחים.

זמינות גבוהה ושירות קשוב

המנעד הרחב מאוד של הלוואות לעסקים חוץ בנקאיות - תוצאה של שוק שבו שחקנים רבים ולכן רמת תחרות גבוהה - מאפשר קבלת אשראי בתנאים נוחים. המנעד מחייב גם הקדשת זמן לבחירה מושכלת בין כל האופציות. למעשה, מומלץ לעשות זאת בעזרת מומחים אמיתיים. הצוות המנוסה של NPI פתרונות פיננסיים אמון על מיפוי מלא ומדויק של צרכי העסק, על בסיס קשב לבעל או בעלת העסק ומתוך היכרות עם עולם העסקים ועם כל התחומים הספציפיים. לאחר שלב זה תתבצע השוואה מקיפה בין כל האופציות הרלוונטיות של אשראי חוץ בנקאי לעסקים, תוך הצגת היתרונות והחסרונות שלכל הצעה, בשקיפות מוחלטת ועם הסברים ברורים בגובה העיניים - כך שהשורה התחתונה תהיה קבלת הכסף בתנאים הנוחים ביותר האפשריים ובזמן קצר ככל האפשר.

הלוואה לכל מטרה חוץ בנקאית

המאה ה-21 מתאפיינת בריבוי אפשרויות, בעוד ועוד תחומים. גם כשנדרש סכום כסף משמעותי, לכל מטרה שהיא, יש הרבה יותר אופציות מבעבר. אם פעם ניתן הייתם יכולים לקבל הלוואה כמעט אך ורק מהבנק שבו התנהל החשבון שלכם, היום כל הבנקים לרבות אלה שלא מכירים אתכם ובנוסף ישנה האופציה של הלוואה לכל מטרה חוץ בנקאית. להלוואה מסוג זה מספר יתרונות משמעותיים, ובפרט אם לוקחים אותה בעזרת מומחים שיוודאו כי התנאים בהם ניתן הכסף הופכים את העסקה למשתלמת מבחינתכם. זהו אחד מתחומי המומחיות של NPI פתרונות פיננסיים, וכדאי להיעזר בידע של אנשי המקצוע של החברה. החברה מוצאת עבורכם את ההלוואה המשתלמת ביותר עבורכם בהתאם לסכום הנדרש ויכולת החזר החודשי. את ההלוואה אתם מקבלים בלחיצת כפתור כשמדובר על לקוחות כל הבנקים שהם עם BDI חיובי. החברה מספקת שירותי יעוץ לעסקים ומסייעת להם לקבל הלוואה שבאמצעותה יוכלו לאזן את תזרים המזומנים או לאפשר את התפתחות העסק.

האפשרויות השונות של הלוואה לכל מטרה חוץ בנקאית

* חברות אשראי - כל חברות האשראי הפעילות בארץ מעניקות גם הלוואות, כולל למי שאינם הלקוחות שלהם. זוהי אופציה שמומלצת במיוחד במקרים שבהם נדרש סכום נמוך יחסית של כמה עשרות אלפי שקלים.

* הלוואה על חשבון חיסכון - הלוואה מקרן פנסיה, ביטוח מנהלים, קופת גמל להשקעה או קרן השתלמות עשויה להתגלות כאפשרות משתלמת מאוד. הסכום המרבי שניתן לקבל באפיק זה מוגבל בהתאם לסכום שצברתם בחיסכון (שמהווה סוג של עירבון מבחינת הגוף שמנהל את החיסכון ומעניק לכם את ההלוואה).

* חברת מימון חוץ בנקאית - בישראל ישנן חברות רבות הפועלות תחת רישיון של משרד האוצר ובפיקוחו, ומעניקות הלוואות לכל מטרה. בדרך זו ניתן לקבל גם סכומי כסף גבוהים מאוד, למשל לטובת שיפוץ מקיף של נכס, מימון טיפול שיניים יקר, עזרה לילדים בלימודים ועוד.

תנאים משתלמים וסיכון מזערי

לקיחת הלוואה לכל מטרה חוץ בנקאית מחייבת בדיקה מעמיקה של כל התנאים שבהם היא ניתנת ע"י כל גוף רלוונטי. דגש נוסף הוא בדיקת יכולת ההחזר - כדי שלא תגיעו למצב שבו אינכם מסוגלים להחזיר את ההלוואה, או שההחזר החודשי מכביד מאוד על התקציב החודשי ופוגע ברמת החיים. המומחים המנוסים של NPI פתרונות פיננסיים יסייעו לכם לבקש את הסכום הנכון ביותר עבורכם, ולקבל אותו בתנאים מיטביים. השירות ניתן בזמינות גבוהה ובשקיפות מוחלטת.

בדיקת זכאות להלוואה

איזו הלוואה אתם צריכים? אנחנו יודעים לעשות הכול, בין אם אתם מסורבי בנקים, בעלי עסק, בעלי נכס או שאתם זקוקים למימון כלשהו, אנחנו נדע להביא אתכם אל הכסף.

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות

תודה שהשארת פרטים!

כבר תשלח לך הודעה להמשך טיפול ולקביעת שיחה עם מנהלת תיקי הלקוחות שלנו.

בחזרה לדף הראשי

צרו איתנו קשר בכל נושא

אנחנו ב-NPI נדאג ללוות אתכם במקצועיות, רגישות ואחריות לפתרונות יציאה ממשברים כלכליים ולתכנון פיננסי נכון ומדויק עבורכם, גם אם הבנקים סירבו לכם וגם במקרים של היסטוריית אשראי שלילית. שינינו לאנשים את החיים, אנחנו נשמח לעזור ולשנות גם את שלכם.