1
2
3
4

מלאו את הפרטים הבאים ותוכלו לקבל הלוואה לכל מטרה, תנאי ההחזר תלויים בכם ואין עמלות מיותרות ופירעון מוקדם.

בתוך רגעים ספורים תוכלו לדעת לאיזה סכום תהיו זכאים, אנו עובדים עם בנקים, בתי השקעות וחברות הביטוח, פיתחנו מערכת אוטומטית שיודעת לבדוק ולהשוות בתהליך דיגיטלי ב-28 מקורות מימון את הזכאות שלכם להלוואה ולאחר מכן לתת לכם את ההצעה הטובה ביותר. יש לכם תעודת זהות ופלאפון חכם? יאללה בואו נתחיל.

איזה סכום תרצו?
0
10,000
145,000
מספר חודשים לפריסת ההחזר
0
5
84
מה מטרת ההלוואה?
בכדי שנדע לעזור לכם טוב יותר, סמנו את התשובה המדויקת ביותר.
כיסויי התחייבות
עזרה למשפחה
חופשה/אירוע
שכר לימוד
קניית רכב
אחר
מה הסטטוס התעסוקתי שלך?
מהי ההכנסה החודשית שלך?
אישורים אחרונים
אחרי שתסמנו V בכל התיבות נוכל לצאת לדרך
יש להסכים לתנאי השירות לפני שנעבור לשלב הבא!
פרטי קשר
בכדי שנוכל לעדכן אותך לגבי אישור ההלוואה

* תנאי ההלוואה הסופיים והריביות ייקבעו רק לאחר בדיקת המסמכים ובכפוף לאישור מקור המימון.
* אי עמידה בפירעון ההלוואה יכול לגרור הליכים משפטים וכן פתיחת תיק בהוצאה לפועל.
* יש להצטייד בתעודת זהות כרטיס אשראי ותלוש משכורת (אם יש) על מנת לזרז את תהליך ההלוואה.

בודקים את זכאותך...

הבקשה שלכם נשלחה!

שמחים לעדכן כי המערכת זיהתה מספר אפשרויות להלוואה.
כלכלן מטעמנו ייצור איתך קשר בשיחת טלפון או הודעת וואטסאפ
על מנת שנוכל להמשיך בתהליך, עלייך להכין ת.ז עם ספח, אנחנו זמינים לך.
בקרוב נגשים לך את המטרה.

Oops! Something went wrong while submitting the form.

מילאתם את הפרטים, קיבלתם הצעה.
מה עכשיו?

לאחר קבלת אישור להצעת הלוואה, כל מהשנשאר זה לחכות זמן קצר לשיחת טלפון או הודעה בוואטסאפ מאיתנו להשלמת פרטים אחרונים בהחלט, מאשרים את ההצעה והכסף ייכנס לחשבון הבנק אליו תבחרו.

מחשבון הלוואה לכל מטרה

אצל כל אדם וגם במרבית העסקים עשוי להיווצר צורך בסכום כסף משמעותי. למשל, עבור מימון טיפול רפואי יקר, לימודים אקדמיים, שיפוץ מקיף, טיול ארוך, התרחבות של העסק ועוד. אמנם מדי יום נלקחות בישראל הלוואות רבות, הן מהבנקים והן מהחברות החוץ בנקאיות, ויש גם הלוואות שנלקחות בלחיצת כפתור מהירה - אבל חשוב לזכור שהלוואה היא מוצר פיננסי מורכב. 

הריבית וההצמדה, בשילוב תקופת ההחזר, עשויות ליצור החזר חודשי גבוה יותר מכפי שהאדם הממוצע יעריך מראש. למעשה, לרוב בני האדם אין את הכלים המתאימים לביצוע כל החישובים ההכרחיים על-מנת לקבל החלטה מושכלת - ולכן כדאי לנצל את האופציה של מחשבון הלוואה לכל מטרה. עם חברת NPI פתרונות פיננסיים מובטחת לכם בכל מקרה הלוואה משתלמת במיוחד.

איך מחשבון הלוואה לכל מטרה עוזר לכם למצוא את האופציה הטובה ביותר?

* חישוב ההחזר החודשי
- אופציה אחת של שימוש במחשבון הלוואות היא להזין לתוכו את הסכום הרצוי ואת תקופת ההלוואה. המחשבון יחשב עבורכם, על בסיס ריבית נתונה, את גובה ההחזר החודשי הצפוי, כך שתוכלו לדעת האם תוכלו לעמוד בו.

* חישוב סכום ההלוואה המקסימלי האפשרי - דרך נוספת לנצל את המחשבון היא להזין את גובה ההחזר החודשי המרבי האפשרי מבחינתכם ואת תקופת ההלוואה הרלוונטית. במקרה כזה, המחשבון יספק את הסכום שאותו תוכלו לבקש מבלי לשנות את תקופת ההחזר ואת גובה ההחזר.

החלטות מושכלות ותועלת ארוכת טווח

מחשבון הלוואה לכל מטרה עוזר להבין מהו הסכום שאותו כדאי לבקש ו/או מה תהיה ההכנסה הפנויה לאורך תקופת ההחזר. נתונים אלה מהווים בסיס לקבלת החלטות מושכלת, אבל גם כך מומלץ לפנות גם לעזרת מומחים.

השירות של NPI פתרונות פיננסיים כולל ייעוץ שיעזור לכם להבין מהי העלות האמיתית של כל הלוואה, האם תוכלו לעמוד בה בלי להסתכן בנפילה לבור כלכלי, מהם היתרונות והחסרונות של ההלוואות שמציעים גופים שונים, ולמעשה למצוא את ההלוואה שתספק את התועלת הרבה ביותר לטווח הארוך. ההלוואה ניתנת בצורה דיגיטלית ללקוחות כל הבנקים, כשאנו מוצאים את ההלוואה המשתלמת ביותר לכל אחד על סמך הנתונים והצרכים האישיים שלו. הלוואה זו ניתן לקחת בלחיצת כפתור בכל זמן כל עוד אתם מוגדרים עם BDI חיובי.