בשעה טובה ומוצלחת החלטתם להקים בית בישראל, עם כל השמחה וההתרגשות מגיעה גם אחריות גדולה, חששות רבים, ומשכנתא אחת שתשנה את חייכם הפיננסים.

לכן חשוב מאוד, לקחת משכנתא נכונה בעלת עלויות נכונות עם פריסה נכונה בכדי לא "להיחנק" כלכלית במהלך שנות ההחזר, כאן אנחנו נכנסים לתמונה.

ישנם מספר רב של קריטריונים אשר משפיעים אחד על השני, ולבטח תופתעו לגלות שריביות נמוכות הם לא הפרמטר היחיד שישקף עבורכם את המסלול המדויק. חשוב מאד שלקראת ההוצאה הגדולה ביותר בחיים, תתייעצו עם מקצוענים.


מה עוד כדאי לכם לדעת?

המשכנתא הראשונה שלי

רגע מרגש מאין כמותו - אתם רוכשים את הדירה הראשונה שלכם, יחד עם זאת שאלות רבות רצות לכם בראש: מהו ההון העצמי הנדרש? כמה כסף נחזיר בתום כל התקופה?

ועוד רבות ו"טובות", לכן חשוב שתדעו: ברכישת הנכס הראשון שלכם, הבנק יכול להעניק לכם שיעור מימון בגובה 75% משווי הנכס ורק 25% אחוזים משווי הנכס ישולמו על ידכם.

פריסת התשלומים יכולה להגיע עד 30 שנים, אבל יש צורך בהבנה איך נכון לפרוש אותה בהתאם להכנסות, להוצאות ולמצבכם הפיננסי. מדובר על קצה המזלג של המידע לו אתם זקוקים, בדיוק בשביל זה אנחנו כאן, ואנחנו יכולים לחסוך לכם הרבה כסף, כאבי ראש וזמן.

מחיר למשתכן

אתם זכאים לרכישת דירה בתוכנית מחיר למשתכן? ברכות! תוכנית מחיר למשתכן נועד להגדיל את היצע הדירות ולרסן את מחירי הנדל"ן לציבור הרחב. המדינה השקיעה מיליארדים רבים בתוכנית הדיור הארצית אותה מובילים משרד האוצר, משרד הבינוי והשיכון והרשות מקרקעי ישראל. המטרה המרכזית של התוכנית היא לעודד את היזמים לבנות דירות חדשות, אך להוריד גם את מחירי הדירות עבורכם.

משכנתא לבניה

החלטתם לבנות את בית חלומותיכם לגמרי בעצמכם והכול על פי תוכנית שיש לכם בראש, נשמע נפלא! מה שכן, חשוב שתדעו איך מתנהלת ונראית משכנתא בכל הנוגע לבנייה עצמית. בשביל זה אנחנו כאן - ללוות אתכם במקצועיות וביסודיות ללקיחת משכנתא מדויקת עבורכם, בכדי שבסוף הכול ייראה בדיוק כמו בראש שלכם.

בדיקת זכאות להלוואה

איזו הלוואה אתם צריכים? אנחנו יודעים לעשות הכול, בין אם אתם מסורבי בנקים, בעלי עסק, בעלי נכס או שאתם זקוקים למימון כלשהו, אנחנו נדע להביא אתכם אל הכסף.

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות

תודה שהשארת פרטים!

כבר תשלח לך הודעה להמשך טיפול ולקביעת שיחה עם מנהלת תיקי הלקוחות שלנו.

בחזרה לדף הראשי

צרו איתנו קשר בכל נושא

אנחנו ב-NPI נדאג ללוות אתכם במקצועיות, רגישות ואחריות לפתרונות יציאה ממשברים כלכליים ולתכנון פיננסי נכון ומדויק עבורכם, גם אם הבנקים סירבו לכם וגם במקרים של היסטוריית אשראי שלילית. שינינו לאנשים את החיים, אנחנו נשמח לעזור ולשנות גם את שלכם.