הלוואה לבעלי כרטיס אשראי

בדקו זכאות להלוואה עכשיו

לקוחות הבנקים וגם חבורת האשראי לעיתים גם בעלים של מגוון רחב של מסגרות, בין אם אלו מסגרות של מספר כרטיסי אשראי, כאלו של חברות מזון, חברות תקשורת וכמובן מסגרת אשראי בנקאית. התחייבויות אלו עלולות למנוע או לכל היותר להכביד על בעלי הכרטיסים והמסגרות לקבל הלוואה נוספת, ולכן הפכה הלוואה לבעלי כרטיס אשראי ובצורה חוץ בנקאית לכל כך פופולרית בשנים האחרונות. אפשר להאשים את הקורונה, את גל ההתייקרויות ועוד מגון סיבות, אך גם בעלים של כרטיס אשראי זקוקים לא פעם להלוואה בכדי לעבור את החודש. לכן על מנת לקבל מגוון הצעות של הלוואות חוץ בנקאיות וייעוץ פיננסי מתקדם, מומלץ לפנות אל חברת אן פי אי פתרונות פיננסיים.

הלוואה לבעלי כרטיס אשראי - קלה מהירה וגם מהבנקים

כיום האפשרות לקבל הלוואה לבעלי כרטיס אשראי הפכה לרבה יותר קלה מבעבר, בעל כל כרטיס אשראי יכול לקבל הצעה החל מחברות אשראי אחרות, גם מהבנקים הגדולים וגם מעוד חברות אשראי שונות. הלוואת אלו ניתנות החל מסכומים של עשרות אלפי שקלים ועד לכדי מאות אלפי שקלים, כאשר בנק דיסקונט מציע הלוואות לכל מטרה גם עם אפשרויות גרייס, שבין שלושה עד שלושים ושישה תשלומים שווים!

בבנקים השונים ניתן לקבל גם תקופת ''חסד'' ולדחות חלק התשלומים השונים ולהנות מתקופה שקטה ללא כל החזרים של ההלוואה. את השירות הזה מעניקים גם הבנקים וגם חברות האשראי כמו חברת ''כאל'', מלבדם גם חברות הביטוח השונות כמו ביטוח ישיר מציעות הלוואות למחזיקי כרטיס אשראי בצורה מקוונת ומהירה.

היתרונות והחסרונות

הלוואה לבעלי כרטיס אשראי יכולה להיות מהירה, מקוונת וללא כל צורך בערבים בחלק מהמקרים אך חברות האשראי וגם הבנקים, מעניקים הלוואות אלו ביחסי ריבית די גבוהים. לכן מומלץ לבצע השוואות שונות על מנת לקבל את ההצעה הכי משתלמת, על מנת לא לסיים עם הלוואה בעלת אחוזי ריבית גבוהים במיוחד וקשים להחזר.

ובכדי לקבל את ההצעה הכי משתלמת מומלץ לפנות אלחברת אן פי אן פתרונות פיננסיים ולהנות מצוות מקצועי ותנאי הלוואות מעולים.

בדיקת זכאות להלוואה

איזו הלוואה אתם צריכים? אנחנו יודעים לעשות הכול, בין אם אתם מסורבי בנקים, בעלי עסק, בעלי נכס או שאתם זקוקים למימון כלשהו, אנחנו נדע להביא אתכם אל הכסף.

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות

תודה שהשארת פרטים!

כבר תשלח לך הודעה להמשך טיפול ולקביעת שיחה עם מנהלת תיקי הלקוחות שלנו.

בחזרה לדף הראשי

צרו איתנו קשר בכל נושא

אנחנו ב-NPI נדאג ללוות אתכם במקצועיות, רגישות ואחריות לפתרונות יציאה ממשברים כלכליים ולתכנון פיננסי נכון ומדויק עבורכם, גם אם הבנקים סירבו לכם וגם במקרים של היסטוריית אשראי שלילית. שינינו לאנשים את החיים, אנחנו נשמח לעזור ולשנות גם את שלכם.