הלוואות למסורבי בנקים

בדקו זכאות להלוואה עכשיו

קיבלתם סירוב מהבנק

אז הבנק אמר לכם "לא", ולקבל דחייה זה אף פעם לא נעים, בטח לא מהבנק שאתם כל כך זקוקים לו בהתנהלות היום יומית שלכם. נרגיע ונגיד לכם שאתם יכולים לנשום לרווחה - הבנק הוא לא מקור המימון היחיד שנותן הלוואה. הבנק עובד לפי הגבלות מאוד נוקשות ולוקח כמה שפחות סיכון, לכן ככל הנראה שאתם לא עומדים בתנאים של הבנק ויש צורך בפתרונות חלופיים.

התהליך להלוואות עבור מסורבים

אנחנו  ב-NPI  פתרונות פיננסים פיתחנו מומחיות בבחינת התיק הכלכלי של הלקוח, הצבעה על הכשלים המדויקים שהבנק ראה והבנה האם זה משהו שניתן לתקן או שבאמת יש צורך לגשת לגיוס אשראי חוץ בנקאי. במקרה והוחלט ללכת לאשראי חוץ בנקאי, אנחנו נמצא עבורכם את מקור המימון המתאים ביותר, עם גובה ריביות נמוך, עם פריסת השנים מדויקת יחד אתכם נמצא את הדרך להגשמת המטרה שלכם.

מהן האפשרויות שעומדות לרשותי במקרה בו הבנק סירב לי?

הלוואה חוץ בנקאית דרך חברות האשראי או חברות מימון שונות: עשויה לכלול ריביות גבוהות מהרגיל, אך מהווה אלטרנטיבה טובה.

הלוואה בנקאית באמצעות בנק אחר: מאפשרת תנאים נוחים של בנק, פיקוח רגולטורי של מפקח הבנקים, אך לא תמיד תאושר, העניין תלוי במצבכם הפיננסי. 

בדיקת זכאות להלוואה

איזו הלוואה אתם צריכים? אנחנו יודעים לעשות הכול, בין אם אתם מסורבי בנקים, בעלי עסק, בעלי נכס או שאתם זקוקים למימון כלשהו, אנחנו נדע להביא אתכם אל הכסף.

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות

תודה שהשארת פרטים!

כבר תשלח לך הודעה להמשך טיפול ולקביעת שיחה עם מנהלת תיקי הלקוחות שלנו.

בחזרה לדף הראשי

צרו איתנו קשר בכל נושא

אנחנו ב-NPI נדאג ללוות אתכם במקצועיות, רגישות ואחריות לפתרונות יציאה ממשברים כלכליים ולתכנון פיננסי נכון ומדויק עבורכם, גם אם הבנקים סירבו לכם וגם במקרים של היסטוריית אשראי שלילית. שינינו לאנשים את החיים, אנחנו נשמח לעזור ולשנות גם את שלכם.