הלוואה כנגד נכס קיים

בדקו זכאות להלוואה עכשיו

ישראלים רבים מוצאים עצמם תחת מקרים כלכלים לא פשוטים, במיוחד לאחר שנתיים של מגפת הקורונה אשר הביא הלא מעט משקי בית, עסקים קטנים ובינונים לכמעט מצב של חדלות פירעון. מקרים אלו רובם גם ניזנים על ידי מערכת אשראי קיימת, מספר הלוואות הקיימות כבר לכל משק בית או לווה ועל כן עלולות גם להכביד במקרים שכאלו. לכן קיימת גם הלוואה כנגד נכס קיים, המאפשרת לקיחת הלוואה בסדר די גדול בתנאי ריבית נוחים במיוחד. ובאשר לריביות, בדיקת זכאות למשכנתא ולהלוואה מכל סוג מומלץ לפנות אל חברת  אן פי אי פתרונות פיננסיים המציעה את אנשי השירות המעולים בתחום.

הלוואה כנגד נכס קיים - למי זה מתאים?

ישנן הלוואות אשר יכולות להתאים לסטודנטים, לעובדים בחברות וסקטורים שונים אך הלוואה כנגד נכסקיים יכולה להתאים דרך מספר המקרים השכיחים הבאים: כאשר הלווה זקוק לסכום כסף די גדול במהירות והוא יכול להיות החל מכיסוי הלוואות שונות, טיפולים רפואיים כאלו ואחרים. מקרים שכאלו מאפשרים קבלת הלוואה של עד כשבעים אחוז משווי הנכס, שכן נכס ששוויו מעל לשני מיליון שקלים יוכל להגיע להלוואה גבוה במיוחד.

הלוואה זו מותאמת כמובן עבור אנשים בעלי נכסים בעלי רישום בטאבו, שכן לווה ללא נכס לא יכול להבטיח בטחונות לסכומים גבוהים כאלו של הלוואות. יכולת השעבוד של נכס כוללת בתוכה עוד מספר רב של יתרונות החל מפריסת תשלומים נוחה, המגיעה עם אחוזי ריבית נמוכים במיוחד. כך שגם מקרים של היקלעות לכדי מצבים כלכלים מורכבים למדי, יתאפשר חבל הצלה בדמות הלוואה כנגד כל נכס או דירה קיימים.

ממי ניתן לקבל הלוואה שכזו?

הלוואה כנגד נכס קיים מתקבלת כיום דרך מגוון רחב של חברות ובנקים, החל מבנק ירושלים המעניק הלוואות עד גובה של מאתיים אלף שקלים ואף יותר, והחל מחברות אשראי פרטיות, חברות ביטוח ואפילו חברות בנייה. כיום הלוואות אלו יכולות להגיע גם לסכומים של עד כשישים מיליון שקלים!

הלוואה כנגד שיעבוד נכס

בשנים האחרונות נראה כי המערכות הפיננסיות המערביות מצליחות להתקדם בקצב נפלא, כאשר עוד ועוד אזרחים נהנים מרשתות אשראי מפנקות המאפשרות לא רק להנות מאורך חיים מפנק, אלא גם לפתוח עסקים, לבצע רכישות שונות של מניות ועוד מגוון של השקעות שונות. אך גם לא מעט אזרחים עלולים למצוא עצמם בכדי מצבים כלכלים מורכבים, בין אם בהשקעות שלא עבדו כראוי או במקרים רפואיים שפשוט ''נפלו מהשמיים''. על כן בין ההלוואות השונות ומסגרות האשראי, הלוואה כנגד שיעבוד נכס תוכל להתאים אל מספר הוצאות גדול עם תנאי פריסה נוחים במיוחד וריבית נמוכה למדי. על כן מומלץ במקרים שכאלו לפנות אל חברת אן פי אי פתרונות פיננסיים, המציעה מגוון שירותים פיננסיים החל מהלוואות למסורבי בנקים ועד להלוואות כנגד שיעבוד.

הלוואה כנגד שיעבוד נכס - מה זה אומר איך זה עובד?

לצד שורת המקרים שציינו מעל, ישנם לא מעט מסורבי בנקים, בעלים להוצאות לפועל ובעלי חיווי אשראי שלילי אשר מתקשים לקבל הלוואות ותזרים אשראי סדיר מהבנקים או חברות האשראי. על כן הלוואה כנגד שיעבוד נכס עלול להוות פתרון יעיל, במידה ואותם נכסים אינם נמצאים בהליכים של הוצאה לפועל. הלוואות אלו ניתנות על סמך דירה, נכס מגורים או אזור אפילו חנות ואזור מסחרי.

הלוואות אלו גם ידועות ביכולת פריסה מעולות, כאשר ניתן לקבל פריסה זהה לשל משכנתא ולהתפרס עד לארבעים ושלושים שנים. כמובן שהלוואות אלו גם ניתנות ביחסי ריבית מעולים, כאשר סכומי ההלוואה עלולים לנוע בין מאתיים אלף שקלים ועד לכדי עשרות מיליוני שקלים.  

אצל מי לוקחים הלוואה כזו?

כיום הלוואה כנגד שיעבוד נכס יכולה להילקח גם דרך מגוון הבנקים השונים, עם זאת גם חברות אשראי פרטיות מעניקות הלוואות כאלו ואפילו חברות ביטוח שונות. כמובן שלכל חברה קיימת הזכות לבחור על פי מנעד פרמטרים, עבור מי היא מעניקה הלוואות כדוגמת אלו.

ובכדי להבטיח הלוואה כנגד שעבוד של נכס, מומלץ לפנות אל חברת אן פי אי פתרונות פיננסיים ולהנות משירות מקצועי ואדיב, גםלמסורבי בנקים ולבעלי חיווי שלילי.

הלוואות חוץ בנקאיות כנגד נכס

החיים עלולים לזמן לנו לא מעט מקרים כלכלים סבוכים, בין אם אנו בעלי עסק או בשלבי הקמה משק בית משותף, מקרים כאלו ועוד אחרים עלולים להוביל לא רק לחריגה מהאשראי אלא אפילו למקרים של חדלות פירעון. מקרים שכאלו לא פעם מתבצעים עקב מגוון לחצים שונים, התחייבויות קודמות ועוד שלל דוגמאות שונות על כן אחד הפתרונות הרלוונטיים עבור מרבית הלווים השונים היא הלוואות חוץ בנקאיות כנגד נכס. הלוואה זו מגלמת בתוכה מגוון רחב של יתרונות אשר עלולים להציל כל אחד ממצב כלכלי סבוך, כל שכן מומלץ לבחור בחברה אמינה ובעלת ניסיון כמו חברת אן פי אי פתרונות פיננסיים, המציעה מגוון סוגי הלוואות, בדיקות זכאיות למשכנתא ועוד.  

הלוואות חוץ בנקאיות נגד נכס -איך זה מתקיים

גם המקרים הסבוכים ביותר יכולים למצוא פתרונות זולים ובעלי יכולות פריסה והחזר נוחים, וכמו שציינו הלוואות חוץ בנקאיות כנגד נכס מאפשרות הלוואה נוחה ובראש שקט. ראשית כל הלוואות אלו בחלק גדול מחברות האשראי והבנקים, ניתן לבצע הלוואה עד גובה של שבעים אחוזים משווי הנכס. כך מתקיים מצב בו הלווה בעל נכס בשווי של מיליון וחצי שקלים ויוכל להגיע עד להלוואה בת מיליון שקלים.

 

עם זאת מבקשי הלוואה צריכים להיות בעלים חוקיים של נכס, דירה או חנות מסחרית הניתנים לשעבוד ולא נכסים אשר משועבדים לכונס נכסים/נאמן או להתחייבות אחרת. כיום הלוואות אלו ניתנות במהירות רבה ובאחוזי ריבית די נוחים, כאשר בחלק מהחברות חיווי האשראי איננו הפרמטר העיקרי לקבלת ההלוואה.

יתרונות נוספים וממתי לוקחים הלוואה כזו?

כאשר מדובר בהלוואות חוץ בנקאיות נגד נכס, מומלץ לדעת כי לא מעט בנקים מאפשרים לבצע הלוואות שכאלו אך עם חברות ביטוח וחברות אשראי שונים כמו מימון ישיר, בנק ירושלים ועוד. מלבד זאת חשוב לזכור כי חלק מהיתרונות שבהלוואות שכאלו, אלו היכולת לפרוס את התשלומים לכדי מספר גבוהה של תשלומים ולהנות מאחוזי ריבית נמוכים.

משכנתא כנגד שעבוד נכס

החיים מזמנים עבורנו לא מעט מצבים שונים, אשר ידרשו מאיתנו סכומים כסף לא קטנים והם עלולים לנוע החל מטיפולים רפואיים מסובים ויקרים ועד לרכישת דירה לאחד מהילדים שלנו. כך או כך מקרים שכאלו מתקיימים גם אצל בני הגיל השלישי וגם אצל צעירים בעלי נכסים, לכן אחד הפתרונות היעילים הוא כמובן לקיחת משכנתא כנגד שעבוד נכס. בצורה שכזו ניתן לקבל סכומים נאים בשווי הנכס הקיים, לעשות זאת דרך מגוון חברות ובנקאים ובמהירות רבה. לכן כאשר מדובר במקרים הזקוקים גם לייעוץ פיננסי וגם להתלבטות בין סוגי הלוואות, מומלץ להיוועץ עם חברת אן פי אי פתרונות פיננסיים ולהנות מאנשי מקצוע מעולים ומגוון הלוואות נוחות.

משכנתא כנגד שעבוד נכס - יתרונות ודרך מי?

קיימות כיום מגוון רחב של הלוואות, כאשר מדובר בבעלי נכס שהוא חנות מסחרית, דירה או נכס כזה או אחר קיימות עוד אפשרויות לקבלת מימון אשראי בסדר גודל אחר ונוח והוא דרך משכנתאכנגד שעבוד נכס. משכנתא זו ניתן לקחת דרך מגוון של חברות שונות, החל מבנק לאומי, בנק ירושלים, דיסקונט ועוד מגוון בנקים מוסדיים אחרים. עם זאת ישנם גם לא מעט חברות פנסיוניות, חברות ביטוחים וחברות אשראי שונות המעניקות הלוואות/משכנתאות כנגד נכס קיים.

 

היתרונות שלמשכנתא כזו אלו בעיקר תנאי הפריסה הנוחים, שכן במרבית החברות והבנקים ניתנים תנאי פריסה שאינם דומים למשכנתאות אחרות או הלוואות שונות, כאשר ניתן לפרוס משכנתא כזו עד לכדי ארבעים שנים. כמובן שתנאי החברה נקבעים על פי מגוון פרמטרים וכל חברה/בנק רשאים לקבוע את התנאים בעצמם. בנוסף הלוואות אלו ידועות כהלוואות בעלות אחוזי ריבית נמוכים במיוחד, כך שגם אם תשלומי המשכנתא מתארכים, אחוזי הריבית יותר ונמוכים.

סוגים של הצעות

כמובן שכמו שכל בנק וחברת אשראי שונה מציעים משכנתא כנגד שעבוד נכס, ישנם גם מספר רחב שלהצעות, החל ממשכנתא בשווי של עשרים וחמישים אחוז משווי הנכס ועד למשכנתאות בשווי של עשרות מיליוני שקלים.

ובכדי לא להתבלבל מומלץ לפנות אל חברת אן פי אי פתרונות פיננסיים ולקבל ייעוץ מעולה.

בדיקת זכאות להלוואה

איזו הלוואה אתם צריכים? אנחנו יודעים לעשות הכול, בין אם אתם מסורבי בנקים, בעלי עסק, בעלי נכס או שאתם זקוקים למימון כלשהו, אנחנו נדע להביא אתכם אל הכסף.

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות

תודה שהשארת פרטים!

כבר תשלח לך הודעה להמשך טיפול ולקביעת שיחה עם מנהלת תיקי הלקוחות שלנו.

בחזרה לדף הראשי

צרו איתנו קשר בכל נושא

אנחנו ב-NPI נדאג ללוות אתכם במקצועיות, רגישות ואחריות לפתרונות יציאה ממשברים כלכליים ולתכנון פיננסי נכון ומדויק עבורכם, גם אם הבנקים סירבו לכם וגם במקרים של היסטוריית אשראי שלילית. שינינו לאנשים את החיים, אנחנו נשמח לעזור ולשנות גם את שלכם.