"אם אני ארוויח יותר כסף יהיה לי יותר כסף!" הרגלי התנהגות זה משהו שהולך איתנו במודע וגם בתת מודע. בן אדם שרגיל להתנהל בצורה מסוימת יתקשה לשנות הרגלים וזה יצריך ממנו זמן ואנרגיה שלא תמיד יש לו. הרגלים להתנהלות כלכלית היא שינוי תפיסה וחשיבה נכונה ומתוכננת להתנהלות כספית.

הליווי הכלכלי

אנחנו נבחן את היכולות הכלכליות שלכם, נבין יחד מה הצרכים הכלכליים של הבית ונכין עבורכם תוכנית כלכלית מותאמות להכנסות והכלכלה שלכם.

 

בכדי שנבין איפה הפער נמצא צריך לעבוד ביחד לשנות הרגלי התנהגות כלכלית יחד עם כלים שיעזרו לנו לשנות את התפיסה.

מטרת הליווי הכלכלי היא שהלקוח יעמוד על הרגלים תוך זמן קצר לבד לאחר שרכש את הכלים ואת ההבנה איך להתנהל כלכלית.

   • איך סוגרים את המינוס

   • איך מנהלים את כלכלת המשפחה באופן מסודר

   • איך מקבלים החלטה כלכלית נבונה

   • איך מתכננים את העתיד הכלכלי

   • איך מחליטים אם אפשר וכדאי לנו לקחת הלוואה

   • איך מסתדרים עם שינוי המשפיע על המצב הכלכלי

 

על כל השאלות הללו NPI פתרונות פיננסים יודעת לענות ולזהות את המקומות שבהם ההתנהלות הכלכלית אינה נכונה, אנו ניתן לכם לתת את הכלים להתמודד עם התפיסה השגויה, ולהגיע למטרה הרצויה.

בתי הספר מלמדים אותנו מתמטיקה ואנגלית, תנ"ך ועברית, היסטוריה ועוד שלל מקצועות, כולם כמובן חשובים ומועילים. מצד שני, יש תחום ידע לא פחות חשוב, כזה שמשפיע במידה ניכרת על החיים של כולנו בכל גיל, ודווקא הוא לא נמצא כלל בתוכניות של מערכת החינוך. הכוונה כמובן היא לחינוך פיננסי - ולכן אין פלא שחלק גדול מהציבור לא יודע כיצד להתנהל נכון מבחינה פיננסית. למעשה במקרים רבים אנשים משלמים מחיר יקר על היעדר הבקיאות והכלים המקצועיים.

ליווי כלכלי סוגר את הפער, משפר באופן מידי את המצב הפיננסי ובנוסף מקנה כלים והרגלים שבעזרתם גם העתיד יהיה טוב יותר, כשפתרון כמו הלוואות בריבית נמוכה, אשר רבים נרתעים ממנו, עדיף במקרים רבים על פני שקיעה אל תוך האוברדראפט  שמשמעו ריבית גבוהה הרבה יותר.

חברת NPI פתרונות פיננסיים מספקת שירות זה בסטנדרטים גבוהים במיוחד ועל בסיס ניסיון של שנים רבות כולל הלוואות דיגיטליות בלחיצת כפתור בתנאים מצוינים וללקוחות כל הבנקים. על פי נתונים שאתם מזינים כמו הסכום הנדרש ויכולת ההחזר אנו נמצא את ההלוואה המתאימה ביותר. יתרון נוסף של הלוואות אלה הוא שעל מנת לקחת אותן אין צורך להגיע למקום מסוים וגם לא בשעות שהמקום עובד כפי שנדרש פעמים רבות בבנק או דרך גופים חוץ בנקאיים שונים.

באילו מקרים כדאי להיעזר בשירות ליווי כלכלי?

* ייעוץ לקראת הקמת עסק - ישראל היא מדינה שמאירה פנים ליזמים. יחד עם זאת בכל שנה גם נסגרים עשרות אלפי עסקים, ולכן מומלץ בחום להקים עסק אך ורק על בסיס ליווי מקיף בפן הכלכלי.

* חובות משמעותיים - לכאורה אדם שנקלע לחובות משמעותיים נדרש לחשוב היטב על כל הוצאה, והליווי הכלכלי כרוך כמובן בתשלום, אבל זוהי השקעה נבונה ואפילו הכרחית. ליווי מצד כלכלן מומחה מאפשר להתמודד עם המשבר בדרך הטובה ביותר האפשרית, ולעלות על דרך המלך.

* שדרוג ההתנהלות הכלכלית של המשפחה - באופן טבעי אין צורך לחכות למשבר על-מנת לשפר את ההתנהלות הכלכלית. מי שיקדים תרופה למכה יגלה שהליווי הכלכלי מהווה קרש קפיצה ליחס טוב יותר בין הוצאות להכנסות, ובהתאם לחיים טובים יותר.

מחויבות לתוצאות הטובות ביותר האפשריות

כל תהליך ליווי כלכלי שניתן ע"י מומחי NPI פתרונות פיננסיים מותאם באופן מושלם לאדם. השירות ניתן בשקיפות מלאה, בדיסקרטיות מוחלטת ומתוך תחושת אחריות וגם שליחות - שליחות לסייע לכל אדם לחיות את החיים הטובים ביותר האפשריים. הליווי הכלכלי מתאים לרווקים ולמשפחות, לבעלי ובעלות עסקים ולאנשים פרטיים, למי שרוצים להיחלץ מבור כלכלי ולמי שנמצאים בדרך למעלה ורוצים להאיץ את ההתפתחות - השירות שלנו מהווה בכל מקרה נקודת מפנה משמעותית לטובה.

ליווי כלכלי למשפחות

משפחה היא היחידה הבסיסית ביותר עבור רוב בני האדם. המשפחה אמורה להקנות לנו ביטחון, שקט נפשי, מסגרת תומכת וכמובן שלווה ואהבה. כשהמצב הכלכלי בעייתי, כל האיכויות הנ"ל מתקשות לבוא לידי ביטוי, והתוצאה עלולה להיות מתח רב ואפילו ערעור יסודות התא המשפחתי. שירות ליווי כלכלי למשפחות נועד להחזיר את המשפחה לדרך המלך, ואם המשפחה כבר בדרך הנכונה לסייע לה להאיץ את ההתפתחות ולמצות את המשאבים הקיימים בדרך הנכונה ביותר עבורה. השירות ניתן ע"י אנשי המקצוע המיומנים של חברת NPI פתרונות פיננסיים על בסיס ניסיון של שנים רבות מאוד בתחום.

הדגשים העיקריים של ליווי כלכלי למשפחות

* התאמה מלאה למאפיינים הספציפיים של כל משפחה - מאחר שכל משפחה מתמודדת עם אתגרים שונים ומתאפיינת בהעדפות אחרות, הדגש החשוב ביותר של הליווי הכלכלי למשפחות הוא ההתאמה המדויקת והמלאה לכל משפחה.

* מיפוי מפורט של הצרכים ושל היכולות - הבסיס לליווי הכלכלי הוא מיפוי מפורט של כל ההוצאות, ההכנסות, ההתחייבויות, הנכסים, הצרכים, הרצונות והיכולות. במשפחות רבות אין מודעות מספקת להתנהלות הכלכלית, ולכן למשל ייתכן מצב שבו בסעיף מסוים ההוצאות גבוהות, ואפילו במידה ניכרת, מאלה שהמשפחה עצמה מעוניינת להוציא.

* הקניית כלים לשליטה מלאה על ההוצאות - שיפור המצב מבוסס על כלים ועל שינוי הרגלים. כחלק בלתי נפרד מהליווי מוטמע השינוי אצל כל בני משפחה.

* מציאת פתרונות מימון משתלמים - במידת הצורך כולל הליווי הכלכלי למשפחה גם איתור פתרונות מימון שיאפשרו יציאה מבור ומחובות, בלי לשלם על כך מחיר יקר יתר על המידה. לדוגמה, הלוואות אותן לוקחים באופן מחושב ומושכל בהתאם ליכולת ההחזר יכולות להקל. חברת NPI מציעה לצד הליווי הכלכלי והיעוץ ארגז כלים מעשיים לשיפור המצב, כולל מציאת הלוואות דיגיטליות בתנאים המתאימים ביותר לכל אחד. השירות ניתן ללקוחות כל הבנקים וחוסכות הרבה זמן ובירוקרטיה. את ההלוואות תוכלו לקחת גם בשעות הערב או בסופי שבוע כאשר אתם מתפנים לכך. נציין שהלוואות אלה מיועדות לבעלי דירוג אשראי (BDI) חיובי.

מחויבות מוחלטת לכל משפחה

דגש חשוב נוסף במתן שירות ליווי כלכלי למשפחות הוא רמת המחויבות. אנחנו ב- NPI פתרונות פיננסיים מחויבים לחלוטין לכל תהליך, וזאת מתוך ההבנה של החשיבות העצומה של הנושא עבור בני ובנות המשפחה. למעשה, ברוב המקרים הליווי הכלכלי לא "רק" משקם את המצב הכלכלי ומשפר אותו באופן דרמטי, אלא שרווח נוסף הוא שינוי לטובה ביחסים בתוך המשפחה, בזכות אותה הצלחה כלכלית. כמו כן אנחנו מקפידים על מענה מהיר ובגובה העיניים לכל בקשה ושאלה, כדי שתוכלו לדעת בוודאות שאתם בידיים טובות.

בדיקת זכאות להלוואה

איזו הלוואה אתם צריכים? אנחנו יודעים לעשות הכול, בין אם אתם מסורבי בנקים, בעלי עסק, בעלי נכס או שאתם זקוקים למימון כלשהו, אנחנו נדע להביא אתכם אל הכסף.

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות

תודה שהשארת פרטים!

כבר תשלח לך הודעה להמשך טיפול ולקביעת שיחה עם מנהלת תיקי הלקוחות שלנו.

בחזרה לדף הראשי

צרו איתנו קשר בכל נושא

אנחנו ב-NPI נדאג ללוות אתכם במקצועיות, רגישות ואחריות לפתרונות יציאה ממשברים כלכליים ולתכנון פיננסי נכון ומדויק עבורכם, גם אם הבנקים סירבו לכם וגם במקרים של היסטוריית אשראי שלילית. שינינו לאנשים את החיים, אנחנו נשמח לעזור ולשנות גם את שלכם.