אפשר גם להכיר תוך כדי שיחה

צרו איתנו קשר


NPI פתרונות פיננסים הינו משרד פיננסים מוביל בבעלות המומחה הפיננסי פז גפני. המשרד מתמחה בקשת רחבה של תחומים הקשורים בפתרונות פיננסיים, ביניהם: שיפור ותיקון היסטוריית אשראי, הלוואות משכנתא למסורבי בנקים, ליווי כלכלי וייעוץ משכנתא, פתרונות למסורבי בנקים קידום והשגת הלוואות לכל מטרות ועוד.

המשרד נותן מענה ללקוחות אשר מעוניינים בפתרונות מימון וייעוץ בגין הוצאות רכישת דירה לרבות משכנתאות, שיפור ותיקון דירוג האשראי ובליווי לקוחות בהשגת מטרות כלכליות שונות (יציאה ממינוס, ניהול נכון של כלכלת הבית ועוד).

קהל הלקוחות שלנו רחב ובעל שונות גבוהה – מלקוחות פרטיים, אנשי עסקים ועד למשפחות, לקוחותינו המרוצים מודעים לחשיבות של יועץ פיננסי והם מגיעים מכל רחבי הארץ על מנת לקבל את הכלים להתנהלות נכונה. מעל להכול נמצאת שביעות הרצון של לקוחותינו ולכן נקפיד להעניק שירות גם במרחב הדיגיטלי על מנת להיות נגישים לכל אחד ואחת מלקוחותינו.

על דגלנו חרטנו את הערכים הבאים:

• מקצועיות

• דיסקרטיות

• יושרה

• חתירה לתוצאות

• אחריות

• שקיפות

• חדשנות בעולם שמתפתח באופן תמידי

אנחנו נמצאים בצמיחה והתפתחות מתמדת, ועל כן שואפים להמשיך ולהעניק רמת מקצועיות גבוהה וחדשנית בתחום הפיננסים, אנחנו נדאג שלקוחותינו יקבלו את המענה המקיף ביותר לטווח הקצר והארוך, זו הסיבה שאנחנו קמים בבוקר.

גם בענף הפיננסים המשרד מוכר ומוביל ועל כן, הוא מספק מענה ופתרונות גם ליועצי משכנתאות, יועצי מס וסוכני ביטוח בשיפור ותיקון אשראי ובגיוס כסף ללקוחות.

אנחנו מבינים ומפנימים כי אם נעבוד עם מקור אחד או שניים נהיה מוגבלים בהצעות, ולכן אנו עובדים עם רב מקורות המימון המובילים בישראל על מנת שהלקוחות שלנו יוכלו ליהנות מהצעות אטרקטיביות בהתאם לתחרות בין מקורות המימון השונים, כשהכול בהתאמה אישית ללקוח.  

אנחנו מתחייבים ללוות את לקוחותינו במקצועיות חסרת פשרות לאורך כל התהליך מול מקורות המימון שעובדים איתנו.

מי אלה אותם מקורות מימון שעובדים איתנו? בנקים, חברות ביטוח קרנות פנסיה, חברות אשראי ומקורות מימון פרטיים.

אז בואו נתחיל?
נסו את מחשבון בדיקת הזכאות להלוואה

איזו הלוואה אתם צריכים? אנחנו יודעים לעשות הכול, בין אם אתם מסורבי בנקים, בעלי עסק, בעלי נכס או שאתם זקוקים למימון כלשהו, אנחנו נדע להביא אתכם אל הכסף.