איחוד הלוואות ללא נכס

בדקו זכאות להלוואה עכשיו

בשנתיים האחרונות לא מעט אזרחים בישראל למדו כי מצב פיננסי עדין עלול להתגלגל בקלות אל מדרון חלקלק, אשר יכול להסתיים בתיק הוצאה לפועל ובמקרה הגרוע גם בעיקול של לא מעט רהיטים ונכסים שונים. מקרים שכאלו ניתן לפתור על ידי איחוד הלוואות ללא נכס, עם קבלת הלוואה דרך מגוון של חברות אשראי שונות ובעזרת לא מעט תנאים משתנים, כל לווה בעל מספר גדול של התחייבויות מסוגל כיום לשלם את יתר ההלוואות ומסגרות האשראי השונות בצורה קלה ומהירה. ובכדי לקבל ייעוץ מהיר וכלים מצוינים בכדי להיקלע ממקרים שכאלו, מומלץ לפנות אל חברת אן פי אי פתרונות פיננסיים ולקבל ייעוץ אישי מעולה.

איך עושים זאת - איחוד הלוואות ללא נכס

כאשר מדובר במקרים של איחוד הלוואות ללא נכס חשוב לדעת כי ניתן לעשות זאת דרך מגוון רחב של חברות אשראי ופיננסיים, כאשר את הנכס שניתן לשעבד הוא של איש משפחה למשל. דוגמא לאנשי משפחה כמו הורים, סבים, ואפילו דודים למרות גילם ניתן כיום אופציה לקבל משכנתא משועבדת גם בהשוואה יחסית לשווי הנכס וגם ללא. משכנתא שכזו יכולה להתאים לגדלים שונים של הלוואות ולעיתים גם לסכומים משמעותיים מגובה המשכנתא על הבית שלנו, עם זאת חשוב לבצע תכנון שכזה בצורה נכונה ומדויקת.

 

הלוואות שכאלו מוענקות גם על ידי הבנקים השונים, עם זאת עלולים להיות על ידי מוסדות אלו מסורבלים מכמה פרמטרים שונים. לכן חברות פרטיות יכולות להעניק סל שירותים מהיר יותר ולעיתים אף משתלם יותר, עם פריסת תקופת התשלומים בצורה ארוכה יותר וביצוע תוכנית משתלמת בעזרת יועצים פיננסיים ומומחים בתחום.

היתרונות הברורים

איחוד הלוואות ללא נכס מאפשר מספר יתרונות בולטים, החל מביטול הצורך לעקוב אחר מגוון של פירוטי הלוואות, החזרים וריביות. יתרון נוסף הוא קבלת החזר ריבית אחת ולא מעבר לכך, כאשר היתרון הנוסף הוא כמובן היכולת לפתוח דף חד מבחינה כלכלית.

לכן במקרים שכאלו מומלץ לפנות אל חברת אן פי אי פתרונות פיננסיים ולקבל את מיטב המומחים, את המסלולים הכי כדאיים והמסלולים הכי נוחים.

איחוד הלוואות ומשכנתא

לא מעט עסקים ומשקי בית בישראל מצאו עצמם בשנתיים האחרונות קורעים תחת העומס הכלכלי, מקרים שכאלו במרביתם נשענו בין הלוואה אחת אל השנייה, בין מסגרת אשראי אל קרן השתלמות. אך מקרים אלו לעיתים מתקיימים כמוכדור שלג, ועלולים להפוך גם אנשי חוק ואנשים עובדים לבעלי תיקים בהוצאה לפועל או לעיתים אף לחדלי פירעון. לכן במקרים שכאלו מומלץ לבדוק איחוד הלוואות ומשכנתא, אשר ניתן לעשות כיום במספר דרכים שונות, בצורה בטוחה ובמספר תשלומים נוחים. ובכדי להכיר את מיטב האופציות השונות במקרים אלו, מומלץ לפנות אל חברת אן פי איפתרונות פיננסיים ולקבל ליווי מקצועי מטובי המומחים וכמובן מגוון הלוואות מתאימות.

 

איחוד הלוואות ומשכנתא - דרכים לעשות זאת

גם התחייבויות גדולות כמו התחייבות של משכנתא או הלוואות בעלי חוב פריסה לאורך שנים, עלולים להכביד עם הזמן ולגרום ל''היתקעות'' כלכלית עבור חלק לא קטן מהאוכלוסייה. לכן במקרים שכאלו מומלץ לבצע תכנון מדויק לפני שעושים צעד כמו איחוד הלוואות ומשכנתא, ובכך להבטיח יכולת כיסוי מעולה של מרבית החובות ובתנאים נוחים במיוחד. הלוואות אלו מתאפשרות בצורה של הלוואה כנגד שעבוד של נכס, כאשר ניתן לקבל הלוואה עד כשבעים ואפילו שמונים אחוז משוויו שלהנכס.

הלוואות אלו ניתנות ביחסים ריבית נמוכה, בסכומים גבוהים ועם יכולת פריסה די ארוכה. פתרון נוסף המאפשר כיסוי של איחוד הלוואות ומשכנתא, רלוונטי עבור סכומים נמוכים יותר והוא דרך הלוואות חוץ בנקאיות אשר נעות בין סכומים של מאה אלף שקלים ועד לכדי שמונה מאות אלף שקלים. כאשר ניתן לקבל הלוואה שכזו גם דרך הבנקים השונים, חברות אשראי פרטיות וציבוריות.

מה הכי חשוב לזכור

מה שהכי חשוב לזכור לפני איחוד הלוואות ומשכנתא הוא כמובן יכולת התכנון והסדר של הלוואות אלו, אשר יכלול איגוד של כל ההתחייבויות הבנקאיות השונות. שכן איחוד שכזה יכול לחסוך בין חמשת אלפים עד כשמונת אלפים שקלים בחודש לכל משק בית!

לכן במקרים שכאלו מומלץ לפנות אל חברת אן פי איי פתרונות פיננסיים ולקבל את המסלולים הכי נוחים ואת הייעוץ הכי משתלם.

הלוואה לאיחוד הלוואות

לא מעט מקרים עלולים להפוך את המצב הפיננסי שלנו לכדי מצב די עגום, בין אם מדובר בהתחייבויות שונות כמו שכר דירה או מספר רב של הלוואות ובין אם מדובר ברצון לעזור לבן או לבת שלנו. אך במקרים של התחייבויות רבות כמו לקיחה של מספר הלוואות, אחד הפתרונות היעילים יהיה הלוואה לאיחוד הלוואות. כך ניתן יהיה לאגד את כל ההתחייבויות הפיננסיות השונות תחת מסלול הלוואה אחד, בעל ריבית קבועה ופריסה נוחה ומשתלמת. ובמצבים שכאלו מומלץ ראשית להיוועץ עם חברת אן פי אי פתרונות פיננסיים ולקבל ייעוץ מקצועי ואישי, יחד עם מגוון הצעות להלוואות מותאמות ואפקטיביות לכל מצב כלכלי סבוך.  

למה זה טוב - הלוואה לאיחוד הלוואות

כאשר מדובר במשק בית או אפילו בבית עסק, אשר תזרים המזומנים שלו מתחלק בין מספר גדול של הלוואות ככל הנראה שהוא גם משלם אחוזי ריבית די גבוהים. בין אם מדובר בהלוואות חוץ בנקאיות, הלוואות מימון שונות דרך בנקים או קרנות כאלו ואחרות. כאשר ה''עוגה'' נתחתכת למספר הולך וגדל של חתיכות גם לקונדיטור הטוב ביותר לא תישאר חתיכה נאה של עוגה.

לכן מקרים שכאלו דורשים בראש ובראשונה סדר בין כל המסמכים והניירת בכדי לעשות סדר בין כלל ההתחייבויות, כך ניתן יהיה לקבל ''תמונת מצב'' ריאלית בנוגע לגובה ההתחייבויות השונות. כך גם יתאפשר לבצע תכנון מדויק יותר ולהבין מה תהיה גובה הלוואה לאיחוד הלוואות, שכן בחלק מהמקרים ניתן יהיה לקבל אותה דרך הבנקים השונים או אפילו חברות האשראי.  

דרך מי וכמה?

הלוואה לאיחוד הלוואות יכולה לנוע בסכומים שבין מאה ועד שלוש מאות אלף שקלים, ובמקריםשכאלו מרבית חברות האשראי השונות יעניקו הלוואה חוץ בנקאית ובתשלום ריבית קבוע לכל לקוחות הבנקים. בנוסף הלוואות אלו ניתנות קיום בצורה מקוונת ומהירה, בין אם מדובר בחברת האשראי ''כאל'' או בחברה פרטית אחרת.

ובכדי לקבל את ההצעות הכי טובה להלוואה עבור איחוד הלוואות, מומלץ לפנות אל חברת אן פי אי פתרונות פיננסיים ולהכין תוכנית משתלמת ומטיבה, אשר תוכל לעזור לכסות את כל ההתחייבויות.

משכנתא לאיחוד הלוואות

החיים מזמנים עבור רובנו מגוון רחב של הוצאות לא צפויות, חלקן עלולות להכביד ואף למנוע מאיתנו לשלם התחייבויות קודמות כמו הלוואות שונות, מסגרות אשראי כאלו ואחרות ועוד. אך כאשר קיימים מעל לראשנו מספר רבשל הלוואות שלקחנו, בין אם בצעירותנו מבלי לחשוב ובין אם עכשיו לאחר מחשבה מרובה, מומלץ לקחת משכנתא לאיחוד הלוואות. בצורה כזו נוכל להבטיח התחלה כמעט חדשה עם אחוזי ריבית קבועה ומגוון דרכים לסיים עם מספר הולך וגדל של התחייבויות. במקרים שכאלו מומלץ לפנות אל חברת אן פי אי פתרונות פיננסיים ולקבל שירות יועצים מעולה, הלוואות מותאמות לכל לווה ומגוון רחב של כלים ופתרונות יעילים לכל משק בית ועסק בישראל.

 

משכנתא לאיחוד הלוואות - האופציות הקיימות

לא פעם ''גלגל'' השלג עלול לאיים על שלום הבית, על הכלכלה ואפילו על היחסים הטובים בין בני הבית ולכן פתרון אחד קבוע ומעולה אשר יפתור את כל החובות השונים כמו משכנתא לאיחוד הלוואות יכול להיות מעולה. במקרה שכזה ניתן למשכן למשל את הדירה הקיימת, לקבל מעל שווי אחוזים די גבוה עבורה ולקבל הלוואה בתנאים נוחים ובשווי גבוה במיוחד. בנוסף ניתן לפרוס משכנתא שכזו למספר רב של תשלומים ולדאוג לכדי החזרים די נמוכים בסך כל חודש.

 

משכנתא שכזו ניתנת גם דרך הבנקים הגדולים אך גם דרך חברות אשראי פרטיות, המציעות מגוון רחב של מסלולים, תנאים שונים ובעיקר יכולת בטוחה לכסות את כל החובות והלוואות השונים שצברנו במהלך השנים.
כמו כן חלק מהתנאים הם במקרה של הלוואת כנגד נכס קיים, הוא כמובן בעלות על הנכס ובמקרה של בית שכור מומלץ גם ליידע את הדיירים במקרה של התחייבות.  

הדרך הקלה לצאת מהגלגל

משכנתא לאיחוד הלוואות תעניק ראש שקטן ללווים לא רק בתווך הקצר אלא גם בתווך הארוך, שכן החובות שיסגרו יעניקו מרווח עצום לנשימה ומצד שני פריסה נוחה של תשלומים תאפשר החזרים נוחים ואחוזי ריבים נמוכים בהשוואה להלוואות השונות.

ובמקרים שכאלו מומלץ להיוועץ עם חברת אן פיאי פתרונות פיננסיים ולקבל ייעוץ מעולה.

בדיקת זכאות להלוואה

איזו הלוואה אתם צריכים? אנחנו יודעים לעשות הכול, בין אם אתם מסורבי בנקים, בעלי עסק, בעלי נכס או שאתם זקוקים למימון כלשהו, אנחנו נדע להביא אתכם אל הכסף.

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות

תודה שהשארת פרטים!

כבר תשלח לך הודעה להמשך טיפול ולקביעת שיחה עם מנהלת תיקי הלקוחות שלנו.

בחזרה לדף הראשי

צרו איתנו קשר בכל נושא

אנחנו ב-NPI נדאג ללוות אתכם במקצועיות, רגישות ואחריות לפתרונות יציאה ממשברים כלכליים ולתכנון פיננסי נכון ומדויק עבורכם, גם אם הבנקים סירבו לכם וגם במקרים של היסטוריית אשראי שלילית. שינינו לאנשים את החיים, אנחנו נשמח לעזור ולשנות גם את שלכם.