שיפור ותיקון היסטוריות אשראי

בדקו זכאות להלוואה עכשיו

דירוג האשראי שלך משקף את המשמעת הכלכלית שלך ואת הסבירות שלך לשלם חוב. זו הסיבה שחברות כרטיסי האשראי ומנפיקי האשראי אחרים משתמשים בה כדי לקבוע אם תינתן לך הלוואה/מסגרת/משכנתא.

דוח האשראי שלך מראה את רמת הזכאות להלוואות שלך. זה מראה כיצד ניהלת את כל התחייבויות האשראי שלך, כגון הלוואות, כרטיסי אשראי, תשלומי משכנתא ולעיתים חובות רפואיים וחשבונות שירות .חברות רבות מסתמכות על היסטוריית האשראי שלך. למשל אתה מבקש הלוואה בנקאית הבנק יקבל את דוח האשראי שלך וישתמש בו כבסיס לקבלת החלטות.

אם יש לך דירוג אשראי ירוד, הבנק עשוי לדחות את בקשת ההלוואה שלך מכיוון שזה פשוט אומר שאתה לא ראוי להלוואה. הבנקים אינם היחידים המסתמכים על דוחות אשראי; חברות ביטוח, ספקי משכנתא וכמה מעסיקים יכולים לסמוך על ציון האשראי שלך לפני שתציע לך עבודה במוסד שלהם. לכן חשוב מאוד לשמור תמיד על דירוג האשראי שלך במקום טוב מאוד.


מערכת זו היא מערכת חדשה והיא מוזנת מכמה מקורות מידע

מקור מידע הוא גוף שמדווח למערכת מדי חודש את כל נתוני האשראי של לקוחותיו. במקורות המידע נכללים גם גופים שנותנים אשראי, למשל: בנק, חברת כרטיסי אשראי או חברת אשראי חוץ בנקאי וגם גופים ממשלתיים או רשויות ציבוריות שבהם מתנהלים הליכים משפטיים שונים בקשר לחובות שלא נפרעו כסדרם

למשל: הכונס הרשמי, לשכת ההוצאה לפועל, מדור חשבונות מוגבלים בבנק ישראל, בנק הדואר. שיפור ותיקון היסטוריית אשראי היא מציאת שגיאות בדוח הנתונים ולשנות אותם במערכת

NPI- פתרונות פיננסים יש את הרישיון להוציא דוח נתונים מפורט על כל לקוח ולהבין מה הסיבה שבגללה דירוג האשראי שלילי/נמוך.

יחד אתך להבין איפה שגיאות ולתקן אותם מול מקורות המידע הרלוונטיים

בדיקת זכאות להלוואה

איזו הלוואה אתם צריכים? אנחנו יודעים לעשות הכול, בין אם אתם מסורבי בנקים, בעלי עסק, בעלי נכס או שאתם זקוקים למימון כלשהו, אנחנו נדע להביא אתכם אל הכסף.

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות

תודה שהשארת פרטים!

כבר תשלח לך הודעה להמשך טיפול ולקביעת שיחה עם מנהלת תיקי הלקוחות שלנו.

בחזרה לדף הראשי

צרו איתנו קשר בכל נושא

אנחנו ב-NPI נדאג ללוות אתכם במקצועיות, רגישות ואחריות לפתרונות יציאה ממשברים כלכליים ולתכנון פיננסי נכון ומדויק עבורכם, גם אם הבנקים סירבו לכם וגם במקרים של היסטוריית אשראי שלילית. שינינו לאנשים את החיים, אנחנו נשמח לעזור ולשנות גם את שלכם.