תעודת זהות פיננסית

בדקו זכאות להלוואה עכשיו

תעודת זהות פיננסית

דאגות כלכליות מנהלות את החיים של כל כך הרבה מאיתנו וגובות לעיתים מחיר מאד גבוה מאיכות החיים שלנו. בעיות כלכליות משליכות על איך שאנחנו קמים בבוקר, על הבחירות שאנחנו עושים במהלך היום יום שלנו ועד לסנקציות שמטילים עלינו הבנקים.

אנחנו ב-NPI פתרונות פיננסיים הגענו להבנה שכל אדם צריך שתהיה לו תעודת זהות פיננסית, חבילת מידע שתרכז עבורו את ה-DNA הפיננסי שלו מרמת כמות כרטיסי האשראי, מסגרת, צ'קים חוזרים ועד להלוואות הפתוחות ולדירוג האשראי שלכם.

המקום היחיד בו תוכלו להוציא ת.ז פיננסית

תעודת הזהות הפיננסית היא קיט ייחודי אשר פותח על ידי חברת NPI פתרונות פיננסיים, היא מאפשרת לנו לבנות ללקוחותינו פרופיל פיננסי המסתמך על היסטוריית האשראי ויכולת ההכנסה שלהם, במטרה להבין כיצד נראית ההתנהלות הכלכלית שלהם, מה הם המקומות בהם הם מתנהלים לא נכון, מהן החוזקות במצבם וכמובן - מה צריך לעשות על מנת שיוכלו להתנהל טוב יותר.

שאלות ותשובות

•        מה מציגה תעודת הזהות הפיננסית?

•        בירור על צ'קים חוזרים והאם נמצאו כאלו מסיבות אכ"מ או מסיבות אחרות

•        האם קיימים פיגורים

•        האם קיים כרטיס אשראי אחד או מספר כרטיסים

•        האם קיים ניצול גבוה או נמוך של מסגרת העו"ש בחצי שנה האחרונה

•        יתרה לפירעון הלוואות

•        האם קיימות מספר מסגרות עו"ש

•        יתרה שנותרה לפירעון

•        הלוואות פתוחות

•        צ'קים חוזרים

מי צריך תעודת זהות פיננסית?

כל אדם צריך לדעת את הסטטוס הפיננסי שלו: על מה הוא מוציא כסף, כמה הלוואות הוא לקח, איפה כל הלוואה עומדת, מה ההחזר החודשי, מהי היסטוריית האשראי שלו ופרמטרים נוספים וחשובים שמשפיעים הלכה למעשה על התנהלות חייו וחייהם של בני משפחתו.

איך אנחנו יכולים לעזור אחרי שיצרנו את תעודת הזהות?

התפקיד שלנו אחרי הנפקת תעודת הזהות הפיננסית הוא לעזור לכם לשפר ולתקן את דירוג האשראי שלכם בצורה משמעותית וללוות אתכם בהשגת מטרות כלכליות משמעותיות כמו יציאה ממינוס, ניהול נכון של כלכלת הבית והתמודדות עם רכישות גדולות.

מה הערך המוסף של תעודת הזהות הפיננסית?

בתעודת הזהות הפיננסית תקבלו ערך חשוב ביותר והוא חיווי אשראי, או בשמו הנוסף - רמזור; פירוט כל העסקאות הפעילות או הלא פעילות כחייבים, ביניהם:

מידע האם החשבון מעוקל, כונס נכסים, האם קיימים תיקים בהוצאה לפועל, התראה בגין החזרת 5 צ'קים, טיפול משפטי, חילוט ערבות, הרשאות שחזרו, פיגורים ועוד.

למה השירות הזה חשוב כל כך?

תעודת הזהות הפיננסית פוקחת לאנשים את העיניים ומאפשרת להם להבין בדיוק מאיפה נוצרים המצבים הסבוכים אליהם נקלעו; מדוע לא קיבלו הלוואה מהבנק, מדוע הם לא מצליחים להתרומם כלכלית, מדוע הבנק סירב להם ולאחר מכן ניתן יהיה להבין כיצד כדאי לפעול יחד איתנו על מנת להנות מעתיד פיננסי בטוח יותר.

בדיקת זכאות להלוואה

איזו הלוואה אתם צריכים? אנחנו יודעים לעשות הכול, בין אם אתם מסורבי בנקים, בעלי עסק, בעלי נכס או שאתם זקוקים למימון כלשהו, אנחנו נדע להביא אתכם אל הכסף.

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות

תודה שהשארת פרטים!

כבר תשלח לך הודעה להמשך טיפול ולקביעת שיחה עם מנהלת תיקי הלקוחות שלנו.

בחזרה לדף הראשי

צרו איתנו קשר בכל נושא

אנחנו ב-NPI נדאג ללוות אתכם במקצועיות, רגישות ואחריות לפתרונות יציאה ממשברים כלכליים ולתכנון פיננסי נכון ומדויק עבורכם, גם אם הבנקים סירבו לכם וגם במקרים של היסטוריית אשראי שלילית. שינינו לאנשים את החיים, אנחנו נשמח לעזור ולשנות גם את שלכם.