דירוג האשראי שלך משקף את המשמעת הכלכלית שלך ואת הסבירות שלך לשלם חוב. זו הסיבה שחברות כרטיסי האשראי ומנפיקי האשראי אחרים משתמשים בה כדי לקבוע אם תינתן לך הלוואה/מסגרת/משכנתא.

דוח האשראי שלך מראה את רמת הזכאות להלוואות שלך. זה מראה כיצד ניהלת את כל התחייבויות האשראי שלך, כגון הלוואות, כרטיסי אשראי, תשלומי משכנתא ולעיתים חובות רפואיים וחשבונות שירות .חברות רבות מסתמכות על היסטוריית האשראי שלך. למשל אתה מבקש הלוואה בנקאית הבנק יקבל את דוח האשראי שלך וישתמש בו כבסיס לקבלת החלטות.

אם יש לך דירוג אשראי ירוד, הבנק עשוי לדחות את בקשת ההלוואה שלך מכיוון שזה פשוט אומר שאתה לא ראוי להלוואה. הבנקים אינם היחידים המסתמכים על דוחות אשראי; חברות ביטוח, ספקי משכנתא וכמה מעסיקים יכולים לסמוך על ציון האשראי שלך לפני שתציע לך עבודה במוסד שלהם. לכן חשוב מאוד לשמור תמיד על דירוג האשראי שלך במקום טוב מאוד.


מערכת זו היא מערכת חדשה והיא מוזנת מכמה מקורות מידע

מקור מידע הוא גוף שמדווח למערכת מדי חודש את כל נתוני האשראי של לקוחותיו. במקורות המידע נכללים גם גופים שנותנים אשראי, למשל: בנק, חברת כרטיסי אשראי או חברת אשראי חוץ בנקאי וגם גופים ממשלתיים או רשויות ציבוריות שבהם מתנהלים הליכים משפטיים שונים בקשר לחובות שלא נפרעו כסדרם

למשל: הכונס הרשמי, לשכת ההוצאה לפועל, מדור חשבונות מוגבלים בבנק ישראל, בנק הדואר. שיפור ותיקון היסטוריית אשראי היא מציאת שגיאות בדוח הנתונים ולשנות אותם במערכת

NPI- פתרונות פיננסים יש את הרישיון להוציא דוח נתונים מפורט על כל לקוח ולהבין מה הסיבה שבגללה דירוג האשראי שלילי/נמוך.

יחד אתך להבין איפה שגיאות ולתקן אותם מול מקורות המידע הרלוונטיים

יש לנו שיטה והיא עובדת

Our ships have completed their scan of the area and found nothing. If the Millennium Falcon went into light-speed, it'll be on the other side of the galaxy by now.

מעוניינים בשירות שלנו?

נשמח לעזור לכם, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם 

שירותי NPI פתרונות פיננסים

הלוואות למסורבי בנק

מתן הלוואות עבור מסורבי בנקים על ידי גופים וחברות מפוקחים על ידי משרד האוצר ובנק ישראל. יש ברשותנו את הכלים ללוות כל אדם אשר מעוניין בהלוואה, לא משנה מה הרקע הפיננסי שלו.

משכנתאות

אין אדם אשר לוקח משכנתא ולא רוצה להוזיל את העלויות עליה ולהנות מריביות נמוכות, במסלולים הכי טובים. המומחיות שלנו היא להתאים לכם את המשכנתא המשתלמת ביותר עבורכם.

תיקון ושיפור נתוני אשראי

חברת NPI בעלת רישיון להוצאת דוחות נתונים מפורטים אשר יאפשרו לכם לקבל תמונת מצב מקיפה ומדויקת בגינה דירוג האשראי שלכם נמוך או שלילי. יחד איתנו נדאג לתקן ולשפר את דירוג האשראי שלכם.

ליווי כלכלי

נבחן יחד אתכם את היכולות הכלכליות שלכם ונכין עבורכם תוכנית כלכלית המותאמת להכנסות ולמצב הפיננסי שלכם. להשגת היעדים הכלכליים אליהם תרצו להגיע.

תעודת זהות פיננסית

פרופיל פיננסי הוא כרטיס הביקור שלנו לכל מקום שבו נרצה או נצטרך לבקש אשראי. משרדינו יפיק עבורכם תעודת זהות פיננסית חכמה ומפורטת אשר תסייע בפתרון הבעיות הפיננסיות שלכם בהמשך הדרך. 

מחזור משכנתא

אם אתם מרגישים שאתם נחנקים מהמשכנתא הנוכחית שלכם, ככל הנראה שהיא לא מתאימה לכם יותר. משרדינו יסייע לכם בהתאמת משכנתא מדויקת עבורכם ובהתאם למצבכם הפיננסי.

NPI פתרונות פיננסים

אנחנו ב-NPI נדאג ללוות אתכם במקצועיות, רגישות ואחריות לפתרונות יציאה מן המשברים הכלכליים ולתכנון פיננסי נכון ומדויק עבורכם, גם אם הבנקים סירבו לכם וגם במקרים של היסטוריית אשראי שלילית.