בשעה טובה ומוצלחת החלטתם להקים בית בישראל, עם כל השמחה וההתרגשות מגיעה גם אחריות גדולה, חששות רבים, ומשכנתא אחת שתשנה את חייכם הפיננסים.

לכן חשוב מאוד, לקחת משכנתא נכונה בעלת עלויות נכונות עם פריסה נכונה בכדי לא "להיחנק" כלכלית במהלך שנות ההחזר, כאן אנחנו נכנסים לתמונה.

ישנם מספר רב של קריטריונים אשר משפיעים אחד על השני, ולבטח תופתעו לגלות שריביות נמוכות הם לא הפרמטר היחיד שישקף עבורכם את המסלול המדויק. חשוב מאד שלקראת ההוצאה הגדולה ביותר בחיים, תתייעצו עם מקצוענים.


מה עוד כדאי לכם לדעת?

המשכנתא הראשונה שלי

רגע מרגש מאין כמותו - אתם רוכשים את הדירה הראשונה שלכם, יחד עם זאת שאלות רבות רצות לכם בראש: מהו ההון העצמי הנדרש? כמה כסף נחזיר בתום כל התקופה?

ועוד רבות ו"טובות", לכן חשוב שתדעו: ברכישת הנכס הראשון שלכם, הבנק יכול להעניק לכם שיעור מימון בגובה 75% משווי הנכס ורק 25% אחוזים משווי הנכס ישולמו על ידכם.

פריסת התשלומים יכולה להגיע עד 30 שנים, אבל יש צורך בהבנה איך נכון לפרוש אותה בהתאם להכנסות, להוצאות ולמצבכם הפיננסי. מדובר על קצה המזלג של המידע לו אתם זקוקים, בדיוק בשביל זה אנחנו כאן, ואנחנו יכולים לחסוך לכם הרבה כסף, כאבי ראש וזמן.

מחיר למשתכן

אתם זכאים לרכישת דירה בתוכנית מחיר למשתכן? ברכות! תוכנית מחיר למשתכן נועד להגדיל את היצע הדירות ולרסן את מחירי הנדל"ן לציבור הרחב. המדינה השקיעה מיליארדים רבים בתוכנית הדיור הארצית אותה מובילים משרד האוצר, משרד הבינוי והשיכון והרשות מקרקעי ישראל. המטרה המרכזית של התוכנית היא לעודד את היזמים לבנות דירות חדשות, אך להוריד גם את מחירי הדירות עבורכם.

משכנתא לבניה

החלטתם לבנות את בית חלומותיכם לגמרי בעצמכם והכול על פי תוכנית שיש לכם בראש, נשמע נפלא! מה שכן, חשוב שתדעו איך מתנהלת ונראית משכנתא בכל הנוגע לבנייה עצמית. בשביל זה אנחנו כאן - ללוות אתכם במקצועיות וביסודיות ללקיחת משכנתא מדויקת עבורכם, בכדי שבסוף הכול ייראה בדיוק כמו בראש שלכם.

זה הזמן להגשים את חלום הדירה
מחשבון בדיקת הזכאות למשכנתא יעזור לכם להתחיל

בשביל לקבל משכנתא ועוד אחת שהיא מדויקת עבורכם, צריך אנשי מקצוע שיידעו להכווין אתכם ליעד ולהאיר בפניכם נקודות שלא הייתם יכולים לשים לב אליהם.  

עדיין מתלבטים? הכירו את סיפורי ההצלחה שלנו.

הצוות שלנו מורכב מיועצים פיננסיים, כלכלנים ועורכי דין מנוסים, יש ברשותנו רישיון להוצאת דוחות נתוני אשראי ותרגומם לתוכנית לשיפור היסטוריית האשראי, אנו מספקים פתרונות אשראי למסורבי בנקים, מוגבלים, פושטי רגל, בעלי תיקים בהוצאה לפועל ואלו שהכנסותיהם נמוכות –הכול באישור בנק ישראל.

איריס, מסורבת בנק, קיבלה 1,300,000₪ בתוך חודש

"קיבלתי סירוב מכולם, עד ש-NPI הגיעו...זה היה כנגד נכס...תוך חודש הם הפכו לי את החיים ועזרו לי להשיג סכום כזה"
רוצים גם? יש לכם נכס?

הקליקו ובדקו זכאותכם להלוואה כנגד נכס

נאד'ר, לאחר סירובים רבים, קיבל כסף בחודש וחצי

"פניתי לכמה חברות ויועצים ואף אחד לא הצליח להשיג לי את הכסף, אחרי שישבתי עם פז מ-NPI הבנתי שהוא חרוץ ויודע ובאמת תוך חודש וחצי השגתי את הכסף"
רוצים להכיר ולבדוק איך נוכל לעזור?

השאירו פרטים לשיחת היכרות לקראת קבלת הלוואה

שאולי, בנקים התעלמו מבקשותיו, הוריד את הלוואותיו ביותר מחצי

"מיד משיחת הטלפון הראשונה, הבנתי שיעזרו לי, בעבודה קשה והתמדה הורידו את ההלוואות שלי ביותר מחצי, היום יש לי אוויר לנשום"
אנחנו נעשה הכול בשביל לעזור לכם, בואו נתחיל מבדיקת זכאות ושיחה.

מסורבי בנקים? בדקו זכאות להלוואה כנגד נכס