קיבלתם סירוב מהבנק

אז הבנק אמר לכם "לא", ולקבל דחייה זה אף פעם לא נעים, בטח לא מהבנק שאתם כל כך זקוקים לו בהתנהלות היום יומית שלכם. נרגיע ונגיד לכם שאתם יכולים לנשום לרווחה - הבנק הוא לא מקור המימון היחיד שנותן הלוואה. הבנק עובד לפי הגבלות מאוד נוקשות ולוקח כמה שפחות סיכון, לכן ככל הנראה שאתם לא עומדים בתנאים של הבנק ויש צורך בפתרונות חלופיים.

התהליך להלוואות עבור מסורבים

אנחנו  ב-NPI  פתרונות פיננסים פיתחנו מומחיות בבחינת התיק הכלכלי של הלקוח, הצבעה על הכשלים המדויקים שהבנק ראה והבנה האם זה משהו שניתן לתקן או שבאמת יש צורך לגשת לגיוס אשראי חוץ בנקאי. במקרה והוחלט ללכת לאשראי חוץ בנקאי, אנחנו נמצא עבורכם את מקור המימון המתאים ביותר, עם גובה ריביות נמוך, עם פריסת השנים מדויקת יחד אתכם נמצא את הדרך להגשמת המטרה שלכם.

מהן האפשרויות שעומדות לרשותי במקרה בו הבנק סירב לי?

הלוואה חוץ בנקאית דרך חברות האשראי או חברות מימון שונות: עשויה לכלול ריביות גבוהות מהרגיל, אך מהווה אלטרנטיבה טובה.

הלוואה בנקאית באמצעות בנק אחר: מאפשרת תנאים נוחים של בנק, פיקוח רגולטורי של מפקח הבנקים, אך לא תמיד תאושר, העניין תלוי במצבכם הפיננסי. 

הסירוב מהבנק זה לא סוף הדרך להלוואה
מחשבון בדיקת הזכאות זו ההתחלה

הלוואי והיה לנו מקום לספר על כל הלקוחות שהגיעו אלינו מיואשים ויצאו עם הלוואה ובתנאים מועדפים, אין לנו מקום, אז בואו נדבר. צרו קשר באחד מהכפתורים הבאים.

עדיין מתלבטים? הכירו את סיפורי ההצלחה שלנו.

הצוות שלנו מורכב מיועצים פיננסיים, כלכלנים ועורכי דין מנוסים, יש ברשותנו רישיון להוצאת דוחות נתוני אשראי ותרגומם לתוכנית לשיפור היסטוריית האשראי, אנו מספקים פתרונות אשראי למסורבי בנקים, מוגבלים, פושטי רגל, בעלי תיקים בהוצאה לפועל ואלו שהכנסותיהם נמוכות –הכול באישור בנק ישראל.

איריס, מסורבת בנק, קיבלה 1,300,000₪ בתוך חודש

"קיבלתי סירוב מכולם, עד ש-NPI הגיעו...זה היה כנגד נכס...תוך חודש הם הפכו לי את החיים ועזרו לי להשיג סכום כזה"
רוצים גם? יש לכם נכס?

הקליקו ובדקו זכאותכם להלוואה כנגד נכס

נאד'ר, לאחר סירובים רבים, קיבל כסף בחודש וחצי

"פניתי לכמה חברות ויועצים ואף אחד לא הצליח להשיג לי את הכסף, אחרי שישבתי עם פז מ-NPI הבנתי שהוא חרוץ ויודע ובאמת תוך חודש וחצי השגתי את הכסף"
רוצים להכיר ולבדוק איך נוכל לעזור?

השאירו פרטים לשיחת היכרות לקראת קבלת הלוואה

שאולי, בנקים התעלמו מבקשותיו, הוריד את הלוואותיו ביותר מחצי

"מיד משיחת הטלפון הראשונה, הבנתי שיעזרו לי, בעבודה קשה והתמדה הורידו את ההלוואות שלי ביותר מחצי, היום יש לי אוויר לנשום"
אנחנו נעשה הכול בשביל לעזור לכם, בואו נתחיל מבדיקת זכאות ושיחה.

מסורבי בנקים? בדקו זכאות להלוואה כנגד נכס

נכתב ב

שירותי NPI פתרונות פיננסים

הלוואות למסורבי בנק

מתן הלוואות עבור מסורבי בנקים על ידי גופים וחברות מפוקחים על ידי משרד האוצר ובנק ישראל. יש ברשותנו את הכלים ללוות כל אדם אשר מעוניין בהלוואה, לא משנה מה הרקע הפיננסי שלו.

משכנתאות

אין אדם אשר לוקח משכנתא ולא רוצה להוזיל את העלויות עליה ולהנות מריביות נמוכות, במסלולים הכי טובים. המומחיות שלנו היא להתאים לכם את המשכנתא המשתלמת ביותר עבורכם.

תיקון ושיפור נתוני אשראי

חברת NPI בעלת רישיון להוצאת דוחות נתונים מפורטים אשר יאפשרו לכם לקבל תמונת מצב מקיפה ומדויקת בגינה דירוג האשראי שלכם נמוך או שלילי. יחד איתנו נדאג לתקן ולשפר את דירוג האשראי שלכם.

ליווי כלכלי

נבחן יחד אתכם את היכולות הכלכליות שלכם ונכין עבורכם תוכנית כלכלית המותאמת להכנסות ולמצב הפיננסי שלכם. להשגת היעדים הכלכליים אליהם תרצו להגיע.

תעודת זהות פיננסית

פרופיל פיננסי הוא כרטיס הביקור שלנו לכל מקום שבו נרצה או נצטרך לבקש אשראי. משרדינו יפיק עבורכם תעודת זהות פיננסית חכמה ומפורטת אשר תסייע בפתרון הבעיות הפיננסיות שלכם בהמשך הדרך. 

מחזור משכנתא

אם אתם מרגישים שאתם נחנקים מהמשכנתא הנוכחית שלכם, ככל הנראה שהיא לא מתאימה לכם יותר. משרדינו יסייע לכם בהתאמת משכנתא מדויקת עבורכם ובהתאם למצבכם הפיננסי.

NPI פתרונות פיננסים

אנחנו ב-NPI נדאג ללוות אתכם במקצועיות, רגישות ואחריות לפתרונות יציאה מן המשברים הכלכליים ולתכנון פיננסי נכון ומדויק עבורכם, גם אם הבנקים סירבו לכם וגם במקרים של היסטוריית אשראי שלילית.