קיבלתם סירוב מהבנק

הלוואות למסורבי בנקים 

אז הבנק אמר לכם "לא", ולקבל דחייה זה אף פעם לא נעים, בטח לא מהבנק שאתם כל כך זקוקים לו בהתנהלות היום יומית שלכם. נרגיע ונגיד לכם שאתם יכולים לנשום לרווחה - הבנק הוא לא מקור המימון היחיד שנותן הלוואה או משכנתא. הבנק עובד לפי גבולות אשראי מאוד נוקשים ולוקח כמה שפחות סיכון, זה נכון, לכן רוב הפעמים שהבנק מחליט לסרב לתת לכם הלוואה או משכנתא, הסיבה לא משנה, ככל הנראה שאתם לא עומדים בתנאים של הבנק ויש צורך בפתרונות חלופיים. 


התהליך להלוואות עבור מסורבים 
 NPI-פתרונות פיננסים יודעת לבחון את התיק הכלכלי של הלקוח, להצביע על הכשלים המדויקים שהבנק ראה ולהבין האם זה משהו שניתן לתקן או שבאמת יש צורך לגשת לגיוס אשראי חוץ בנקאי. במקרה והוחלט ללכת לאשראי חוץ בנקאי NPI- פתרונות פיננסים תמצא עבורכם את מקור המימון המתאים עבורכם, עם גובה הריביות הנמוך ביותר, עם פריסת השנים המדויקת ותבנה יחד אתכם את הדרך חזרה למערכת הבנקאית .


- על מה מסתכל הבנק כשאתם מבקשים לקחת משכנתא? 

• לקוח (הכנסות, התנהלות בחשבון, היסטורית אשראי הלוואות והתחייבויות )

• נכס (רישום הנכס, חריגות בניה, הנכס נקי משעבוד או עיקולים, שמאות תקינה )

• עסקה (עסקה בתוך המשפחה, העברת כספים, מתחת למחיר השוק )  


-מהם המצבים הנפוצים בהם הבנקים עשויים לסרב לכם?

✔ נכס עם חריגות בניה

✔ היסטורית אשראי

✔ קניה של דירה במחיר מתחת למחיר השוק


-מהן האפשרויות שעומדות לרשותי במקרה בו הבנק סירב לי?

הלוואה חוץ בנקאית דרך חברות האשראי או חברות מימון שונות - עשויה לכלול ריביות גבוהות מהרגיל, אך מהווה אלטרנטיבה טובה. 

הלוואה בנקאית באמצעות בנק אחר - מאפשרת תנאים נוחים של בנק, פיקוח רגולטורי של מפקח הבנקים, אך לא תמיד תאושר, העניין תלוי במצבכם הפיננסי. 

-על מה מסתכלים הבנקים בלקיחת משכנתא?

כדי לקבל הלוואה גדולה, משכנתא לצורך העניין, תצטרכו לעבור לא מעט מבחנים, מכשולים ותנאים. הבנקים בוחנים אתכם בזכוכית מגדלת כדי לדעת שהם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שתחזירו את ההלוואה. 

אלו שלושת הפרמטרים המרכזיים שהם יבחנו:

  •  לקוח - הכנסות, התנהלות בחשבון, היסטוריית האשראי, ההלוואות וההתחייבויות שלו. 
  •  נכס - רישום נכס, חריגות בניה, נכס נקי משעבוד, עיקולים ושמאות תקינה.
  •  עסקה - עסקאות בתוך המשפחה, העברות כספים, עסקאות מתחת למחירי השוק.


.

ליווי פיננסי מלא ושירות אישי

נקלעתם לסיטואציה כלכלית בעייתית? צריכים פתרונות מיידים לבעיות תזרים המזומנים? הבנק אמר לכם לא? אנחנו כאן על מנת לחלץ אתכם מהמצב הבעייתי במקצועיות, רגישות ויעילות.

מעוניינים בשירות שלנו?

נשמח לעזור לכם, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם 

שירותי NPI פתרונות פיננסים

הלוואות למסורבי בנק

מתן הלוואות עבור מסורבי בנקים על ידי גופים וחברות מפוקחים על ידי משרד האוצר ובנק ישראל. יש ברשותנו את הכלים ללוות כל אדם אשר מעוניין בהלוואה, לא משנה מה הרקע הפיננסי שלו.

משכנתאות

אין אדם אשר לוקח משכנתא ולא רוצה להוזיל את העלויות עליה ולהנות מריביות נמוכות, במסלולים הכי טובים. המומחיות שלנו היא להתאים לכם את המשכנתא המשתלמת ביותר עבורכם.

תיקון ושיפור נתוני אשראי

חברת NPI בעלת רישיון להוצאת דוחות נתונים מפורטים אשר יאפשרו לכם לקבל תמונת מצב מקיפה ומדויקת בגינה דירוג האשראי שלכם נמוך או שלילי. יחד איתנו נדאג לתקן ולשפר את דירוג האשראי שלכם.

ליווי כלכלי

נבחן יחד אתכם את היכולות הכלכליות שלכם ונכין עבורכם תוכנית כלכלית המותאמת להכנסות ולמצב הפיננסי שלכם. להשגת היעדים הכלכליים אליהם תרצו להגיע.

תעודת זהות פיננסית

פרופיל פיננסי הוא כרטיס הביקור שלנו לכל מקום שבו נרצה או נצטרך לבקש אשראי. משרדינו יפיק עבורכם תעודת זהות פיננסית חכמה ומפורטת אשר תסייע בפתרון הבעיות הפיננסיות שלכם בהמשך הדרך. 

מחזור משכנתא

אם אתם מרגישים שאתם נחנקים מהמשכנתא הנוכחית שלכם, ככל הנראה שהיא לא מתאימה לכם יותר. משרדינו יסייע לכם בהתאמת משכנתא מדויקת עבורכם ובהתאם למצבכם הפיננסי.

NPI פתרונות פיננסים

אנחנו ב-NPI נדאג ללוות אתכם במקצועיות, רגישות ואחריות לפתרונות יציאה מן המשברים הכלכליים ולתכנון פיננסי נכון ומדויק עבורכם, גם אם הבנקים סירבו לכם וגם במקרים של היסטוריית אשראי שלילית.