בשעה טובה ומוצלחת, הגעתם לרגע שבו אתם מחליטים להקים בית. עם כל השמחה וההתרגשות, מגיעה גם אחריות גדולה, חששות רבים ומשכנתא אחת שתכריע את הכף. 

באופן טבעי, כל אדם, זוג או משפחה שמעוניינים ברכישת דירה ולקיחת משכנתא, ירצו לשלם כמה שפחות במשכנתא, ושהיא תיפרש בצורה נכונה ומדויקת עבורם, כך שלא יצטרכו "להיחנק" כלכלית במהלך השנים ויוכלו לחיות לצד המשכנתא בשלום. 

ישנם מספר רב של קריטריונים אשר משפיעים אחד על השני, ולכן ריביות נמוכות הם לא הפרמטר היחיד או זה בלבד אשר ישקף עבורכם את המסלול המדויק עבורם. חשוב מאד שלקראת ההוצאה הגדולה ביותר בחיים, תתייעצו עם מקצוענים. 

מחיר למשתכן 

ברכות! אתם זכאים לרכישת דירה בתוכנית מחיר למשתכן. תוכנית מחיר למשתכן נועדה על מנת להגדיל את היצע הדירות ולרסן את מחירי הנדל"ן לציבור הרחב. המדינה השקיעה מיליארדים רבים בתוכנית הדיור הארצית אותה מובילים משרד האוצר, משרד הבינוי והשיכון ורשת מקרקעי ישראך. 

המטרה המרכזית של התוכנית היא לעודד את היזמים לבנות דירות חדשות, אך להוריד גם את מחירי הדירות עבורכם. 


משכנתא הפוכה 

מהרגע בו הגענו לגיל 60, אנחנו מתחילים להסתכל על החיים מנקודת מבט מעט אחרת, מצד אחד רגועה יותר כשמסתכלים על ההיבט התעסוקתי ועל הפנסיה שאמורה להגיע בשנים הקרובות, ומצד שני על עצמנו, על העתיד שלנו ועל הרצון לשמר את רמת החיים אליה התרגלנו, ולהכין את קרקע כלכלית בטוחה גם לעת הזקנה.

משכנתא הפוכה היא הלוואה לכל מטרה שאין בגינה החזרים חודשיים והיא מאפשרת לאנשים אשר חצו את גיל 60 ויש ברשותם נכס נדל"ן, לעשות שימוש בחלק משוויו, על מנת לשמור על איכות חיים. 

משכנתא לבניה

החלטתם לבנות את בית חלומותיכם לגמרי בעצמכם ובדיוק לפי התוכנית שמשורטטת לכם בראש, נשמע נפלא! מה שכן, חשוב שתדעו איך מתנהלת ונראית משכנתא בכל הנוגע לבנייה עצמית. בשביל זה אנחנו כאן - ללוות אתכם במקצועיות וביסודיות ללקיחת משכנתא מדויקת עבורכם. 

המשכנתא הראשונה שלי 

רגע מרגש מאין כמותו - אתם רוכשים את הדירה הראשונה שלכם. 

שאלות רבות רצות לכם בראש: 

מהי משכנתא? 

מהו ההון העצמי הנדרש? 

כמה כסף נחזיר בתום כל התקופה? 


חשוב שתדעו: 

ברכישת הנכס הראשון שלכם, הבנק יכול להעניק לכם שיעור מימון בגובה 75% משווי הנכס ורק 25% אחוזים משווי הנכס ישולמו על ידכם. 

פריסת התשלומים יכולה להגיע לעד 30 שנה, אבל יש צורך בהבנה איך נכון לפרוש אותה בהתאם להכנסות, להוצאות ולמצבכם הפיננסי. 

בדיוק בשביל המטרה הזאת אנחנו כאן, ואנחנו יכולים לחסוך לכם הרבה כסף, כאבי ראש וזמן. 

ליווי פיננסי מלא ושירות אישי

נקלעתם לסיטואציה כלכלית בעייתית? צריכים פתרונות מיידים לבעיות תזרים המזומנים? הבנק אמר לכם לא? אנחנו כאן על מנת לחלץ אתכם מהמצב הבעייתי במקצועיות, רגישות ויעילות.

יש לנו שיטה והיא עובדת

Our ships have completed their scan of the area and found nothing. If the Millennium Falcon went into light-speed, it'll be on the other side of the galaxy by now.

מעוניינים בשירות שלנו?

נשמח לעזור לכם, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם 

שירותי NPI פתרונות פיננסים

הלוואות למסורבי בנק

מתן הלוואות עבור מסורבי בנקים על ידי גופים וחברות מפוקחים על ידי משרד האוצר ובנק ישראל. יש ברשותנו את הכלים ללוות כל אדם אשר מעוניין בהלוואה, לא משנה מה הרקע הפיננסי שלו.

משכנתאות

אין אדם אשר לוקח משכנתא ולא רוצה להוזיל את העלויות עליה ולהנות מריביות נמוכות, במסלולים הכי טובים. המומחיות שלנו היא להתאים לכם את המשכנתא המשתלמת ביותר עבורכם.

תיקון ושיפור נתוני אשראי

חברת NPI בעלת רישיון להוצאת דוחות נתונים מפורטים אשר יאפשרו לכם לקבל תמונת מצב מקיפה ומדויקת בגינה דירוג האשראי שלכם נמוך או שלילי. יחד איתנו נדאג לתקן ולשפר את דירוג האשראי שלכם.

ליווי כלכלי

נבחן יחד אתכם את היכולות הכלכליות שלכם ונכין עבורכם תוכנית כלכלית המותאמת להכנסות ולמצב הפיננסי שלכם. להשגת היעדים הכלכליים אליהם תרצו להגיע.

תעודת זהות פיננסית

פרופיל פיננסי הוא כרטיס הביקור שלנו לכל מקום שבו נרצה או נצטרך לבקש אשראי. משרדינו יפיק עבורכם תעודת זהות פיננסית חכמה ומפורטת אשר תסייע בפתרון הבעיות הפיננסיות שלכם בהמשך הדרך. 

מחזור משכנתא

אם אתם מרגישים שאתם נחנקים מהמשכנתא הנוכחית שלכם, ככל הנראה שהיא לא מתאימה לכם יותר. משרדינו יסייע לכם בהתאמת משכנתא מדויקת עבורכם ובהתאם למצבכם הפיננסי.

NPI פתרונות פיננסים

אנחנו ב-NPI נדאג ללוות אתכם במקצועיות, רגישות ואחריות לפתרונות יציאה מן המשברים הכלכליים ולתכנון פיננסי נכון ומדויק עבורכם, גם אם הבנקים סירבו לכם וגם במקרים של היסטוריית אשראי שלילית.