מהו מיחזור משכנתא? 

מיחזור משכנתא הוא תהליך שבו משכנתא ישנה מוחלפת במשכנתא חדשה, המציעה תנאים טובים ומשופרים יותר מאלו שהיו במשכנתא הקודמת לה, ובהתאמה לסטטוס הפיננסי הנוכחי של אותו האדם.  מאחר ומשכנתא היא הלוואה לטווח ארוך מאד, ברוב המקרים יחולו שינויים משמעותיים מהרגע שנלקחה, ביניהם שינויים בהכנסות, ברווחים ובהוצאות במשפחה ומה גם שתנאי השוק משתנים ומשפיעים עלינו.


יתרונותיה של מחזור המשכנתא 

 •  שיפור תנאי המשכנתא הנוכחית והחלפתה באחרת המתאימה יותר.
 •  נכון להחליף ולרענן משכנתא כל כמה שנים. החיים דינמיים וגם הכסף שלכם. 
 •  ייתכנו ריביות נמוכות ואטרקטיביות יותר עם הזמן והשנים.
 •  במקרים בהם הגדלתם את ההכנסות שלכם, תוכלו לקצר את תקופת לקיחת המשכנתא. 


  מתי כדאי לבצע מחזור משכנתא? 
 • כשיש ירידת ריביות במשק או בשוק המשכנתאות 
 • כשאנחנו צריכים שינוי בהחזר החודשי
 • במקרים בהם קיבלנו או הרווחנו סכום כסף גדול 


-איך בודקים אם מיחזור המשכנתא משתלם עבורינו? 

הדבר הראשון שעליכם יהיה לבצע הוא בדיקת כדאיות למחזור המשכנתא על ידי הוצאת דו"ח יתרות משכנתא עדכני מהבנק. דוח זה יכלול את שמות המסלולים הקיימים במשכנתא, את התקופה שנותרה בכל מסלול, גובה הריבית, ההחזר החודשי ועוד. 


-מדוע כדאי להתייעץ עם יועץ כלכלי ומשכנתאות? 

יועץ משכנתא ופיננסים יאפשר לכם לקבל תמונת מצב רחבה ומקיפה, בעודו בעל ניסיון רב, ותוך התבוננות נרחבת על מצבכם הנוכחי ומצב השוק.


-מה נדרש מאיתנו בביצוע מחזור משכנתא? 

 • לפתוח תיק ולדאוג לתשלום עמלת פתיחת תיק
 • ביצוע שמאות על הדירה (רק כשעוברים בנק) 
 • קבלת השראה מהבנק הישן (במקרה ועוברים לבנק חדש) 
 • עדכון ביטוחי משכנתא 
 • ייעוץ מול יועץ משכנתא

שאלות רבות רצות לכם בראש: 

מהי משכנתא? 

מהו ההון העצמי הנדרש? 

כמה כסף נחזיר בתום כל התקופה? 


חשוב שתדעו: 

ברכישת הנכס הראשון שלכם, הבנק יכול להעניק לכם שיעור מימון בגובה 75% משווי הנכס ורק 25% אחוזים משווי הנכס ישולמו על ידכם.  פריסת התשלומים יכולה להגיע לעד 30 שנה, אבל יש צורך בהבנה איך נכון לפרוש אותה בהתאם להכנסות, להוצאות ולמצבכם הפיננסי.  בדיוק בשביל המטרה הזאת אנחנו כאן, ואנחנו יכולים לחסוך לכם הרבה כסף, כאבי ראש וזמן. 


ליווי פיננסי מלא ושירות אישי

נקלעתם לסיטואציה כלכלית בעייתית? צריכים פתרונות מיידים לבעיות תזרים המזומנים? הבנק אמר לכם לא? אנחנו כאן על מנת לחלץ אתכם מהמצב הבעייתי במקצועיות, רגישות ויעילות.

יש לנו שיטה והיא עובדת

Our ships have completed their scan of the area and found nothing. If the Millennium Falcon went into light-speed, it'll be on the other side of the galaxy by now.

מעוניינים בשירות שלנו?

נשמח לעזור לכם, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם 

שירותי NPI פתרונות פיננסים

הלוואות למסורבי בנק

מתן הלוואות עבור מסורבי בנקים על ידי גופים וחברות מפוקחים על ידי משרד האוצר ובנק ישראל. יש ברשותנו את הכלים ללוות כל אדם אשר מעוניין בהלוואה, לא משנה מה הרקע הפיננסי שלו.

משכנתאות

אין אדם אשר לוקח משכנתא ולא רוצה להוזיל את העלויות עליה ולהנות מריביות נמוכות, במסלולים הכי טובים. המומחיות שלנו היא להתאים לכם את המשכנתא המשתלמת ביותר עבורכם.

תיקון ושיפור נתוני אשראי

חברת NPI בעלת רישיון להוצאת דוחות נתונים מפורטים אשר יאפשרו לכם לקבל תמונת מצב מקיפה ומדויקת בגינה דירוג האשראי שלכם נמוך או שלילי. יחד איתנו נדאג לתקן ולשפר את דירוג האשראי שלכם.

ליווי כלכלי

נבחן יחד אתכם את היכולות הכלכליות שלכם ונכין עבורכם תוכנית כלכלית המותאמת להכנסות ולמצב הפיננסי שלכם. להשגת היעדים הכלכליים אליהם תרצו להגיע.

תעודת זהות פיננסית

פרופיל פיננסי הוא כרטיס הביקור שלנו לכל מקום שבו נרצה או נצטרך לבקש אשראי. משרדינו יפיק עבורכם תעודת זהות פיננסית חכמה ומפורטת אשר תסייע בפתרון הבעיות הפיננסיות שלכם בהמשך הדרך. 

מחזור משכנתא

אם אתם מרגישים שאתם נחנקים מהמשכנתא הנוכחית שלכם, ככל הנראה שהיא לא מתאימה לכם יותר. משרדינו יסייע לכם בהתאמת משכנתא מדויקת עבורכם ובהתאם למצבכם הפיננסי.

NPI פתרונות פיננסים

אנחנו ב-NPI נדאג ללוות אתכם במקצועיות, רגישות ואחריות לפתרונות יציאה מן המשברים הכלכליים ולתכנון פיננסי נכון ומדויק עבורכם, גם אם הבנקים סירבו לכם וגם במקרים של היסטוריית אשראי שלילית.