אם אני ארוויח יותר כסף יהיה לי יותר כסף ! אני מאמין שהרגלי התנהגות זה משהו שהולך אייתנו במודע וגם בתת מודע . בן אדם שרגיל להתנהל בצורה מסוימת יהיה קשה לשנות הרגלים זה יצריך ממנו זמן ואנרגיה שלא תמיד יש לו. הרגלים להתנהלות כלכלית היא שינוי תפיסה וחשיבה נכונה ומתוכננת להתנהלות הכסף .

ליווי כלכלי

אנחנו נבחן את היכולות הכלכליות שלך נבין יחד מה הצרכים הכלכליים של הבית ונכין עבורכם תוכנית כלכלית מותאמות להכנסות והכלכלה שלכם.

שנבין איפה הפער נמצא נעבוד ביחד לשנות הרגלי התנהגות כלכלית יחד עם כלים שיעזרו לנו לשנות את התפיסה .

מטרת הליווי הכלכלי היא שלקוח יעמוד על הרגלים תוך זמן קצר לבד לאחר שרכש את הכלים ואת ההבנה איך להתנהל כלכלית .

   • איך סוגרים את המינוס

   • איך מנהלים את כלכלת המשפחה באופן מסודר

   • איך מקבלים החלטה כלכלית נבונה

   • איך מתכננים את העתיד הכלכלי

   • איך מחליטים אם אפשר וכדאי לנו לקחת הלוואה

   • איך מסתדרים עם שינוי המשפיע על המצב הכלכלי

NPI-פתרונות פיננסים יודעת לזהות את המקומות שבהם ההתנהלות הכלכלית אינה נכונה ולתת את הכלים להתמודד עם התפיסה השגויה, ולהגיע למטרה הרצויה.


יש לנו שיטה והיא עובדת

Our ships have completed their scan of the area and found nothing. If the Millennium Falcon went into light-speed, it'll be on the other side of the galaxy by now.

מעוניינים בשירות שלנו?

נשמח לעזור לכם, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם 

שירותי NPI פתרונות פיננסים

הלוואות למסורבי בנק

מתן הלוואות עבור מסורבי בנקים על ידי גופים וחברות מפוקחים על ידי משרד האוצר ובנק ישראל. יש ברשותנו את הכלים ללוות כל אדם אשר מעוניין בהלוואה, לא משנה מה הרקע הפיננסי שלו.

משכנתאות

אין אדם אשר לוקח משכנתא ולא רוצה להוזיל את העלויות עליה ולהנות מריביות נמוכות, במסלולים הכי טובים. המומחיות שלנו היא להתאים לכם את המשכנתא המשתלמת ביותר עבורכם.

תיקון ושיפור נתוני אשראי

חברת NPI בעלת רישיון להוצאת דוחות נתונים מפורטים אשר יאפשרו לכם לקבל תמונת מצב מקיפה ומדויקת בגינה דירוג האשראי שלכם נמוך או שלילי. יחד איתנו נדאג לתקן ולשפר את דירוג האשראי שלכם.

ליווי כלכלי

נבחן יחד אתכם את היכולות הכלכליות שלכם ונכין עבורכם תוכנית כלכלית המותאמת להכנסות ולמצב הפיננסי שלכם. להשגת היעדים הכלכליים אליהם תרצו להגיע.

תעודת זהות פיננסית

פרופיל פיננסי הוא כרטיס הביקור שלנו לכל מקום שבו נרצה או נצטרך לבקש אשראי. משרדינו יפיק עבורכם תעודת זהות פיננסית חכמה ומפורטת אשר תסייע בפתרון הבעיות הפיננסיות שלכם בהמשך הדרך. 

מחזור משכנתא

אם אתם מרגישים שאתם נחנקים מהמשכנתא הנוכחית שלכם, ככל הנראה שהיא לא מתאימה לכם יותר. משרדינו יסייע לכם בהתאמת משכנתא מדויקת עבורכם ובהתאם למצבכם הפיננסי.

NPI פתרונות פיננסים

אנחנו ב-NPI נדאג ללוות אתכם במקצועיות, רגישות ואחריות לפתרונות יציאה מן המשברים הכלכליים ולתכנון פיננסי נכון ומדויק עבורכם, גם אם הבנקים סירבו לכם וגם במקרים של היסטוריית אשראי שלילית.