קיבלתם סירוב מהבנק

תעודת זהות פיננסית 

דאגות כלכליות מנהלות את החיים של כל כך הרבה מאיתנו, וגובות לעיתים מחיר מאד גבוה של איכות החיים שלנו. בעיות כלכליות משליכות על איך שאנחנו קמים בבוקר, על הבחירות שאנחנו עושים במהלך היום יום שלנו, ועד לסנקציות שמטילים עלינו הבנקים. 


אנחנו בNPI פתרונות פיננסיים הגענו להבנה שכל אדם צריך שתהיה לו מעין תעודת זהות פיננסית, חבילת מידעים כזאת שתרכז עבורו את ה-DNA הפיננסי שלו מרמת כמות כרטיסי האשראי, מסגרת, צ'קים חוזרים ועד להלוואות הפתוחות ולדירוג האשראי שלכם.


תעודת הזהות הפיננסית היא קיט ייחודי אשר פותח על ידי חברת NPI פתרונות פיננסיים, המאפשרת לנו לבנות ללקוחותינו פרופיל פיננסי המסתמך על היסטוריית האשראי ויכולת ההכנסה שלהם, במטרה להבין כיצד נראית ההתנהלות הכלכלית שלהם, מהם המקומות בהם הם מתנהלים לא נכון, מהן החוזקות במצבם, וכמובן - מה צריך לעשות על מנת שיוכלו להתנהל טוב יותר. 


שאלות ותשובות 

-מה מציגה תעודת הזהות הפיננסית

  • בירור על צ'קים חוזרים והאם נמצאו כאלו מסיבות אכ"מ או מסיבות אחרות 
  • האם קיימים פיגורים 
  • האם קיים כרטיס אשראי אחד או מספר כרטיסים
  • האם קיים ניצול גבוה או נמוך של מסגרת העו"ש בחצי שנה האחרונה
  • יתרה לפירעון הלוואות 
  • האם קיימות מספר מסגרות עו"ש
  • יתרה שנותרה לפירעון 
  • הלוואות פתוחות 
  • צ'קים חוזרים 


-מי צריך תעודת זהות פיננסית? 

כל אדם צריך לדעת את הסטטוס הפיננסי שלו: על מה הוא מוציא כסף, כמה הלוואות הוא לקח, איפה כל הלוואה עומדת, מה ההחזר החודשי, מהי היסטוריית האשראי שלו ופרמטרים נוספים וחשובים שמשפיעים הלכה למעשה על התנהלות חייו וחייהם של בני משפחתו.


-איך אתם יכולים לעזור אחרי שראינו את תעודת הזהות?

התפקיד שלנו אחרי הנפקת תעודת הזהות הפיננסית הוא לעזור לכם לשפר ולתקן את דירוג האשראי שלכם בצורה משמעותית וללוות אתכם בהשגת מטרות כלכליות משמעותיות כמו יציאה ממינוס, ניהול נכון של כלכלת הבית והתמודדות עם רכישות גדולות. 


-מה הערך המוסף של תעודת הזהות הפיננסית?

בתעודת הזהות הפיננסית תקבלו ערך חשוב ביותר והוא חיווי אשראי, או בשמו הנוסף - רמזור; פירוט כל העסקאות הפעילות או הלא פעילות כחייבים, ביניהם: 

מידע האם החשבון מעוקל, כונס הנכסים, האם קיימים תיקים בהוצאה לפועל, התראה בגין החזרת 5 צ'קים, טיפול משפטי, חילוט ערבות, הרשאות שחזרו, פיגורים ועוד.


-למה השירות הזה חשוב כל כך?

תעודת הזהות הפיננסית פוקחת לאנשים את העיניים ומאפשרת להם להבין בדיוק מאיפה נוצרים המצבים הסבוכים אליהם נקלעו; מדוע לא קיבלו הלוואה מהבנק, מדוע הם לא מצליחים להתרומם כלכלית, מדוע הבנק סירב להם ולאחר מכן ניתן יהיה להבין כיצד כדאי לפעול יחד איתנו על מנת להנות מעתיד פיננסי בטוח יותר.


ליווי פיננסי מלא ושירות אישי

נקלעתם לסיטואציה כלכלית בעייתית? צריכים פתרונות מיידים לבעיות תזרים המזומנים? הבנק אמר לכם לא? אנחנו כאן על מנת לחלץ אתכם מהמצב הבעייתי במקצועיות, רגישות ויעילות.

מעוניינים בשירות שלנו?

נשמח לעזור לכם, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם 

שירותי NPI פתרונות פיננסים

הלוואות למסורבי בנק

מתן הלוואות עבור מסורבי בנקים על ידי גופים וחברות מפוקחים על ידי משרד האוצר ובנק ישראל. יש ברשותנו את הכלים ללוות כל אדם אשר מעוניין בהלוואה, לא משנה מה הרקע הפיננסי שלו.

משכנתאות

אין אדם אשר לוקח משכנתא ולא רוצה להוזיל את העלויות עליה ולהנות מריביות נמוכות, במסלולים הכי טובים. המומחיות שלנו היא להתאים לכם את המשכנתא המשתלמת ביותר עבורכם.

תיקון ושיפור נתוני אשראי

חברת NPI בעלת רישיון להוצאת דוחות נתונים מפורטים אשר יאפשרו לכם לקבל תמונת מצב מקיפה ומדויקת בגינה דירוג האשראי שלכם נמוך או שלילי. יחד איתנו נדאג לתקן ולשפר את דירוג האשראי שלכם.

ליווי כלכלי

נבחן יחד אתכם את היכולות הכלכליות שלכם ונכין עבורכם תוכנית כלכלית המותאמת להכנסות ולמצב הפיננסי שלכם. להשגת היעדים הכלכליים אליהם תרצו להגיע.

תעודת זהות פיננסית

פרופיל פיננסי הוא כרטיס הביקור שלנו לכל מקום שבו נרצה או נצטרך לבקש אשראי. משרדינו יפיק עבורכם תעודת זהות פיננסית חכמה ומפורטת אשר תסייע בפתרון הבעיות הפיננסיות שלכם בהמשך הדרך. 

מחזור משכנתא

אם אתם מרגישים שאתם נחנקים מהמשכנתא הנוכחית שלכם, ככל הנראה שהיא לא מתאימה לכם יותר. משרדינו יסייע לכם בהתאמת משכנתא מדויקת עבורכם ובהתאם למצבכם הפיננסי.

NPI פתרונות פיננסים

אנחנו ב-NPI נדאג ללוות אתכם במקצועיות, רגישות ואחריות לפתרונות יציאה מן המשברים הכלכליים ולתכנון פיננסי נכון ומדויק עבורכם, גם אם הבנקים סירבו לכם וגם במקרים של היסטוריית אשראי שלילית.