משרד NPI פתרונות פיננסים הינו משרד פיננסים מוביל המנוהל על ידי הבעלים פז גפני. המשרד מתמחה בקשת רחבה של תחומים הקשורים בפתרונות פיננסיים, ביניהם: שיפור ותיקון היסטוריית אשראי, הלוואות משכנתא למסורבי בנקים, ליווי כלכלי וייעוץ משכנתא, פתרונות למסורבי בנקים ועוד.

המשרד נותן מענה ללקוחות אשר מעוניינים בפתרונות מימון וייעוץ בגין הוצאות רכישת דירה ומכשנתאות, שיפור ותיקון דירוג האשראי שלהם ובליווי לקוחות בהשגת מטרות כלכליות שונות, כמו יציאה ממינוס וניהול נכון של כלכלת הבית.

קהל הלקוחות שלנו רחב ומשתנה - מפרטיים, לאנשי עסקים ועד למשפחות אשר מודעים לחשיבות של יועץ פיננסי ומגיעים מכל רחבי הארץ על מנת לקבל את הכלים להתנהל נכון. שביעות הרצון של לקוחותינו חשובה מאד עבורינו, ולכן נקפיד להעניק שירות דיגיטלי ונגיש לכל אחד ואחת מלקוחותינו.

ערכי המשרד • מקצועיות     • דיסקרטיות    • יושרה     • חדירה למצוינות     • אחריותמשרדינו נמצא בצמיחה והתפתחות מתמדת, ועל כן שואף להמשיך ולהעניק רמת מקצועיות גבוהה וחדשנות בתחום הפיננסים, כך שלקוחותינו יקבלו את המענה המקיף ביותר לטווח הקצר והארוך.

המשרד מוכר ומוביל בתחום הפיננסים ומספק מענה ופתרונות גם ליועצי משכנתאות, ליועצי מס וסוכני ביטוח אשר מתקשים לתת מענה בשיפור ותיקון אשראי ובגיוס כסף ללקוחות.מקסימום מקורות מימון - מקסימום רווח עבורכם NPI- פתרונות פיננסים עובד עם מספר מקורות מימון על מנת שהלקוחות שלנו יוכלו ליהנות ממחירים אטרקטיביים. אנחנו מבינים ומפנימים כי אם נעבוד עם מקור אחד או 2 נהיה מוגבלים להצעות עבורכם, ולכן משרדנו מגייס מקורות מימון מגוונים בעלי אופי תחרותי בין מקורות המימון.

יש לציין שהתחרותיות לא פוגעת בתנאים אותם נקבל ממקורות המימון, אלא מחזקת את הרצון לשמור על הלקוח ולתת לו את התנאים הטובים ביותר, בהתאמה אישית עבורו.  

משרדינו מתחייב ללוות את לקוחותינו על הצד המקצועי ביותר לאורך כל התהליך מול מקורות המימון שעובדים איתנו. מיהם מקורות המימון שעובדים איתנו? בנקיםחברות ביטוח קרנות חברתיות חברות אשראי מקורות מימון פרטיים

מעוניינים בשירות שלנו?

נשמח לעזור לכם, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם 

שאלות נפוצות

למי זה מתאים ?

*מסורבי בנקים *בעלי דירוג אשראי שלילי *מעוניינים במשכנתא *מעוניינים במחזור משכנתא*לקוחות לא הכנסות מסודרות *אנשים שרוצים לחסוך בהוצאות שלהם *אנשים שלא יודעים להתנהל עם הכסף שלהם *אנשים אשר קיבלו דחייה מהבנק*אנשים אשר מעוניינים ברכישת נכס

האם זה שיש לנו כבר משכנתא בבנק לא חוסם אותנו מלקבל הלוואה נוספת?

התפקיד שלנו הוא לגייס ללקוחותינו הלוואה נוספת למשכנתא הקיימת בבנק.חשוב  שהפריסה תהיה נוחה ותעזור לכם לעבור את המשבר ולשלם את כל ההתחייבויות הקיימות. 

אם פנינו לבנק וקיבלנו סירוב, עדיין תוכלו לגייס עבורינו הלוואה?

בהחלט! יש ברשותינו קשרי עבוד ענפים בכל הבנקים, חברות הביטוח והקרנות החוץ בנקאיות המובילות בישראל. אנחנו נדאג לגייס עבורכם את האשראי לו אתם זקוקים.

מהם מקורות המימון שתציעו עבורי?

אנחנו מגייסים הלוואות מבנקים, חברות ביטוח וקרנות ברישיון משרד האוצר בלבד, לטובתכם ובטחונכם.

איך עובדת משכנתא למסורבי בנקים?

התפקיד שלנו הוא לגרום לבנקים לשנות את ההחלטה שלהם. לכן אנחנו צריכים להתכונן מראש  לתהלהיך הזה. לצורך כך אנחנו נבנה תכנית עבודה מסודרת אשר בתוכה את הסיבות והטיעונים שיכולים לגרום לבנק לשנות את דעתו. מהרגע שנשב יחד איתכם ונעבור על הדברים ביסודיות יחד עם תעודת הזהות הפיננסית שננפיק עבורכם, נוכל לבנות טיעונים והסברים שיכולים להסביר את הבעיות שלכם ואת הסיבות להן.

למה חשוב להשוות בין ספקים שונים כשצריך הלוואה?

להסתפק בהצעה אחת זה אף פעם לא רעיון טוב, מהסיבה שברגע שאתם נחפשים לנותני אשראי שונים, כך עולות האפשרויות שלכם לקבל מגוון הצעות, להתמקח ולהשוות ביניהם עד קבלת ההצעה הטובה ביותר. אנו עובדים עם מגוון נותני אשראי על מנת לאפשר לכם את ההצעות ההוגנות ביותר.