למי השירות שלנו מתאים?

 • ההורדות הקבועות לוחצות עליכם?
 • הייתם רוצים להקטין את ההחזר החודשי של המשכנתא?
 • הייתם רוצים להקטין את ההחזר החודשי של ההלוואות?
 • רוצים לעשות שיפוץ בבית?

הגעתם למקום שידע למצוא לכם את הפתרון

* תהליך גיוס האשראי מתבצע בדיסקרטיות תוך שמירה על פרטיות הלקוחות.
צוות היועצים שלנו מקפיד על מתן שירות לויאלי וכנה ללקוחות.

מי אנחנו?

משרד NPI  הוא  העוסק בפתרונות אשראי למשפחות ועסקים . לקוחות המשרד הם לקוחות שנקלעו לסיטואציה כלכלית בעייתית, וצריכים פתרון מידי לבעיית תזרים המזומנים . משרדנו מתמחה במציאת פתרון בקבלת אשראי וגיוס כספים גם למי שהבנק אמר לו לא !! אנחנו נדע להביא לכם כן גם שהבנק אמר לכם לא .

לאורך השנים ישנם שינויים בחיינו במשפיעים על המצב הפיננסי ודורשים היערכות מתאימה כמו גם שינויים בפרמטרים כלכליים כמו ירידה בריבית הפריים או עלייה במדד המחירים לצרכן.
המדדים והריביות השונים משתנים כל הזמן, כמו גם המצב הכלכלי או המשפחתי בכל בית. ילדים שמצטרפים למשפחה, עבודה חדשה ושינויים רבים נוספים משנים את יכולת ההחזר החודשית שלנו. במקרים אלו, נעשה פעמים רבות תהליך של מיחזור משכנתא. מיחזור המשכנתא הוא תהליך הכולל פירעון של המשכנתא הנוכחית ולקיחה של משכנתא חדשה בתנאים מתאימים ונוחים יותר. תהליך זה נועד על מנת להוזיל את העלויות או על מנת להקל את ההחזר החודשי על הלווים.
מחזור משכנתא טוב שיעשה בהסתייעות של יועץ משכנתאות אשר יבדוק את כדאיות המחזור. בפועל יועץ המשכנתאות יתאים בין תנאי ופרטי המשכנתא הקיימת, יכלול את השינויים בפרמטרים הכלכליים כמו ריביות, מדד המחירים לצרכן, שערי הדולר והיורו ויצור תמהיל מתאים לנוכח השינויים.

אנחנו ב - NPI נדאג שתקבלו אישור גם אם ...

 • גם אם הבנקים סירבו לכם.
 • גם אם ההכנסות שלכם ירדו.
 • גם אם יש לכם כבר משכנתא על הנכס.
 • גם אם יש לכם הלוואות גדולות.

אתם אף פעם לא לבד בתהליך

תהליך קבלת הלוואה הוא מורכב, לכן לכל לאורך הדרך אנחנו נלווה אתכם ונדאג שהכל יהיה פשוט וברור.

מחלקת בניית פרופיל פיננסי
מחלקת בנית פרופיל פיננסי תדאג לאסוף יחד אתכם את המידע והמסמכים הדרושים כדי להבין את הצרכים הכלכליים שלכם.
מחלקת בניית פרופיל פיננסי
ניתוח נתונים
מחלקת ניתוח הנתונים שלנו תיקח את הפרופיל הפיננסי שלכם ותדע להתאים לו את הפתרון הטוב והנכון ביותר עבורכם.
ניתוח נתונים
מחלקת תפעול ושירות
מחלקת תפעול ושירות יעשו את כל העבודה מאחורי הקלעים עבורכם על מנת שהכסף יגיע כמה שיותר מהר לחשבונכם (טפסולוגיה).​
מחלקת תפעול ושירות

איך אנחנו יכולים לעזור?

אנחנו כאן כדי שתקבלו הלוואה בצורה מהירה ובטוחה

המשבר הכלכלי פגע בהרבה

המשבר הכלכלי פגע בהרבה מאוד משקי בית בארץ, שכירים פוטרו או הוצאו לחל"ת. בעבור הרבה מאוד עצמאיים היכולת להתפרנס נפגעה והרבה מאוד משקי בית נקלעו למצוקה קשה, ומצאו את עצמם לא מסוגלים לעמוד בהוצאות השוטפות. הרבה מהלקוחות שפנו לבנקים להגדלת מסגרת או הלוואה נתקלו בסירוב.

עכשיו אתם נמצאים במצב שההורדות לא עוצרות

ובנוסף אתם לא מוצאים מקור הכנסה או פתרון להלוואה בכדי לעבור את התקופה הזאת .

פונים לאשראי חוץ בנקאי וגם הם סוגרים בפניכם את הדלת

או נותנים לכם הלוואה בריביות גבוהות !!

כאן אנחנו, NPI, נכנסים לתמונה. ללוות אתכם ולמצוא לכם פיתרון לאשראי

כאשר אתם במצוקה נסייע לכם

אנחנו ב NPI נסייע לכם לגייס הלוואה, שתעזור לכם לעבור את התקופה הקרובה בשלום ולשלם את כל ההתחייבויות שלכם.
גם כשהעסק סגור וגם אם חס וחלילה הסתבכתם ותבעו אתכם.
לנו יש את האפשרות לגייס עבורכם הלוואה שתחלץ אתכם מכל הבעיות. 

 

שאלות נפוצות

כדי לצפות בתשובה יש ללחוץ על השאלה

כדאי לבצע מיחזור משכנתא כאשר סכום המשכנתא הנותרת הוא מעל 100 אלף שקלים וכאשר הריבית היא מעל חמישה אחוזים. תשובה זו היא תשובה חלקית וקיימים מקרים רבים נוספים ההופכים מיחזור משכנתא לכדאי. כל מקרה צריך להיבדק לגופו על מנת לקבל תשובה מספקת יותר.

מיחזור משכנתא היום מאפשר מעבר בין בנקים. קימות חברות פרטיות שתמורה לעמלה מסויימת יבדקו עבורכם את המסלולים האפשריים והכדאיות שלהם בבנקים השונים למשכנתאות.

במהלך ביצוע של מיחזור משכנתא כדאי לבדוק את האפשרויות המוצעות בבנקים השונים, את שער הדולר וציפייה אם ירד או יעלה, את מדד המחירים לצרכן ואת יכולת ההחזר החודשית שלנו. הבנה של נתונים אלו תאפשר לכם לבחור נכון יותר במיחזור המשכנתא. כמובן שתמיד צריכים לבדוק את עמלת הפרעון אותה נצטרך לשלם.

כן. אבל אך ורק אם הצלחנו לאתר לכם אישור לאשראי. במידה ולא הצלחנו לאתר לך אישור לאשראי, לא תשלמו דבר.

חשוב לזכור שכדאיות של מיחזור משכנתא, יכולה להתקיים גם ימים ספורים לאחר החתימה. שינוי תמהיל המשכנתא עשוי לחסוך עשרות אלפי שקלים במידה ובחרתם תמהיל לא נכון עבורכם. בנוסף בחודשים מסויימים הריביות צונחות בצורה משמעותית שעשוייה להשפיע על הריביות אותן אתם משלמים. בכל מקרה, כדאי לבדוק כדאיות למיחזור משכנתא.

במידה ואין בידכם את הכלים הדרושים והידע, מומלץ להיעזר במומחים המכירים את האפשרויות הקיימות עבורכם ומסוגלים להתאים את התנאים הטובים ביותר. במידה ובכל זאת אתם מחליטים לגשת לביצוע המשימה בכוחות עצמכם, חשוב לבדוק ולהכיר את כל ההוצאות הנלוות והדרכים לחישוב כדאיות.

מיחזור משכנתא הינו תהליך המאפשר ללווה לפרוע את יתרת המשכנתא הקיימת על ידי לקיחת משכנתא חדשה. התהליך הנועד להוזיל את הריביות על המשכנתא ולחסוך עלויות ללווים. מיחזור המשכנתא מתאפשר במספר צורות שונות ומוזיל את המשכנתא באמצעות קיצור תקופת ההחזר או שינוי תנאים עקב המצב במשק.
במקרים מסויימים יתבצע מיחזור של המשכנתא על מנת להקל את ההחזר החודשי. הרווחיות מתאפשרת כאשר פרעון המשכנתא הנוכחית, לאחר קנסות, יוצא משתלם יותר מהמתנה והמשך התשלום בהסדר הנוכחי. מיחזור המשכנתא יכול לחסוך סכומים של עשרות אלפי שקלים במקרים מסויימים וראוי שהאפשרויות ייבדקו על ידי יועץ מקצועי. מיחזור המשכנתא יכול להתבצע בכל בנק למשכנתאות, גם בבנק בו נלקחה ההלוואה המקורית.

בקשה למחזור משכנתא הינה כלי פיננסי העשוי לסייע בידכם להקל על הניהול הכלכלי של משק הבית. שינויים כלכליים אישיים או שינויים כלכליים בשוק הכלכלי דורשים עדכון ובדיקת כדאיות של מסלול המשכנתא. תהליך זה טוב שיתבצע בסיוע וליווי של יועץ משכנתאות מקצועי אשר ידאג לאינטרסים הכלכליים שלכם.

 

תמהיל מחזור המשכנתא מוגבל על ידי הנחיות בנק ישראל:

 • לפחות שני שלישים מהמשכנתא יהיה בהלוואות בריבית קבועה או משתנה לעיתים רחוקות- 5 שנים ומעלה, בעוד שרק שליש מתמהיל המשכנתא יכול להיות בהלוואה בריבית משתנה לעיתים קרובות יותר.
 • סך כל ההלוואות בריבית קבועה צריך להוות לפחות שליש מגובה ההלוואה
  במחזור המשכנתא ניתן להישאר עם שיעור הריבית המשתנה המקורית או להפחיתו.
 • בקשה למחזור משכנתא הינה כלי פיננסי העשוי לסייע בידכם להקל על הניהול הכלכלי של משק הבית. שינויים כלכליים אישיים או שינויים כלכליים בשוק הכלכלי דורשים עדכון ובדיקת כדאיות של מסלול המשכנתא.

 

תהליך זה טוב שיתבצע בסיוע וליווי של יועץ משכנתאות מקצועי אשר ידאג לאינטרסים הכלכליים שלכם.

מתמחים במקרים מורכבים
גם כאשר אחרים לא הצליחו לעזור

יש לכם שאלה או בקשה?
אל תהססו לפנות אלינו

השאירו את הפרטים בטופס ונציג בטעמנו יצור עימכם קשר בהקדם.

* השירות הינו דיסקרטי

סניף צפון: ז'בוטינסקי 66, נהריה
סניף מרכז: הלח"י 31, בני ברק