למי השירות שלנו מתאים?

 • יש לכם היסטורית אשראי שלילית?
 • הבנקים מסרבים לתת לכם מענה?
 • ההכנסות שלכם נמוכות?
 • זקוקים לכסף כמה שיותר מהר?

הגעתם למקום שידע למצוא לכם את הפתרון

* תהליך גיוס האשראי מתבצע בדיסקרטיות תוך שמירה על פרטיות הלקוחות.
צוות היועצים שלנו מקפיד על מתן שירות לויאלי וכנה ללקוחות.

מי אנחנו?

משרד NPI  הוא  העוסק בפתרונות אשראי למשפחות ועסקים . לקוחות המשרד הם לקוחות שנקלעו לסיטואציה כלכלית בעייתית, וצריכים פתרון מידי לבעיית תזרים המזומנים . משרדנו מתמחה במציאת פתרון בקבלת אשראי וגיוס כספים גם למי שהבנק אמר לו לא !! אנחנו נדע להביא לכם כן גם שהבנק אמר לכם לא .

שוק האשראי מתחמם – אנשים רבים צריכים מימון, רובם פונה לבנקים, ויש גם לא מעטים שפונים לקבלת אשראי חוץ בנקאי, בעיקר לקבלת הלוואה חוץ בנקאית.

חלקם בגלל שהם כבר עומדים על מקסימום מסגרת האשראי הבנקאית, ואחרים פשוט מגוונים את מקורות האשראי שלהם, למרות שבמקרים רבים, העלות (הריבית) יקרה יותר. על פי ההערכות היקף האשראי החוץ בנקאי מסתכם בכ-120 מיליארד שקל – זה סכום עתק, שמורכב מהלוואות מחברות ביטוח, מחברות כרטיסי האשראי, מהגופים המוסדיים שמספקים מימון מול קרנות פנסיה, קופות גמל וקרנות השתלמות; הלוואות מחברות מימון חיצוניות כמו מימון ישיר, וחברות נוספות שמתמחות בהלוואות – קרדיט יוניון ועוד. כמו כן, ההלוואות האלו כוללות הלוואות חברתיות – תחום שהולף וגדל, והלוואות בשוק האפור, שהיקפו לא באמת ידוע, אך ברור שהוא גדול, ומהווה אלטרנטיבה לכאלו שלא מקבלים במערכת הבנקאית ובמערכת החוץ בנקאית המוסדרת.

אנחנו ב - NPI נדאג שתקבלו הלוואה גם אם ...

 • גם אם הבנקים אמרו לכם לא .
 • גם אם ההיסטורית אשראי שלכם שלילית.
 • גם אם יש לכם כבר משכנתא.
 • גם אם יש לכם היסטוריית אשראי שלילית.

אתם אף פעם לא לבד בתהליך

תהליך קבלת הלוואה הוא מורכב, לכן לכל לאורך הדרך אנחנו נלווה אתכם ונדאג שהכל יהיה פשוט וברור.

מחלקת בניית פרופיל פיננסי
מחלקת בנית פרופיל פיננסי תדאג לאסוף יחד אתכם את המידע והמסמכים הדרושים כדי להבין את הצרכים הכלכליים שלכם.
מחלקת בניית פרופיל פיננסי
ניתוח נתונים
מחלקת ניתוח הנתונים שלנו תיקח את הפרופיל הפיננסי שלכם ותדע להתאים לו את הפתרון הטוב והנכון ביותר עבורכם.
ניתוח נתונים
מחלקת תפעול ושירות
מחלקת תפעול ושירות יעשו את כל העבודה מאחורי הקלעים עבורכם על מנת שהכסף יגיע כמה שיותר מהר לחשבונכם (טפסולוגיה).​
מחלקת תפעול ושירות

איך אנחנו יכולים לעזור?

אנחנו כאן כדי שתקבלו הלוואה בצורה מהירה ובטוחה

המשבר הכלכלי פגע בהרבה

המשבר הכלכלי פגע בהרבה מאוד משקי בית בארץ, שכירים פוטרו או הוצאו לחל"ת. בעבור הרבה מאוד עצמאיים היכולת להתפרנס נפגעה והרבה מאוד משקי בית נקלעו למצוקה קשה, ומצאו את עצמם לא מסוגלים לעמוד בהוצאות השוטפות. הרבה מהלקוחות שפנו לבנקים להגדלת מסגרת או הלוואה נתקלו בסירוב.

עכשיו אתם נמצאים במצב שההורדות לא עוצרות

ובנוסף אתם לא מוצאים מקור הכנסה או פתרון להלוואה בכדי לעבור את התקופה הזאת .

פונים לאשראי חוץ בנקאי וגם הם סוגרים בפניכם את הדלת

או נותנים לכם הלוואה בריביות גבוהות !!

כאן אנחנו, NPI, נכנסים לתמונה. ללוות אתכם ולמצוא לכם פיתרון לאשראי

כאשר אתם במצוקה נסייע לכם

אנחנו ב NPI נסייע לכם לגייס הלוואה, שתעזור לכם לעבור את התקופה הקרובה בשלום ולשלם את כל ההתחייבויות שלכם.
גם כשהעסק סגור וגם אם חס וחלילה הסתבכתם ותבעו אתכם.
לנו יש את האפשרות לגייס עבורכם הלוואה שתחלץ אתכם מכל הבעיות. 

 

הלוואה חוץ בנקאית - כדאי?

האם כדאי לקחת הלוואה חוץ בנקאית? ובכן זו שאלה קשה. בהגדרה, לא כדאי לקחת הלוואות אלא להשתמש בהון העצמי, אבל זו התיאוריה. במציאות אנשים צריכים עזרה במימון של אירועים חד פעמיים, הוצאות חד פעמיות ויש גם כאלו שצרייכם מימון בהוצאות השוטפות. אז אם זה בהוצאות השוטפות אתם צריכים להבין את שורש הבעיה – למה אתם לא גומרים את החודש? האם אפשר להכניס יותר? האם אפשר לחסוך בהוצאות? הלוואה להוצאות שוטפות היא בעייתית כי בהגדרה היא בעצם אומרת שיש לכם חור שוטף בתקציב – אז במצב כזה לקחת עוד הלוואה ולשלם אותה באופן שוטף (ולממן את הריבית) זה הופך את המצב ליותר קשה. במצב כזה תבדקו את התקציב שלכם   ותיישרו את ההוצאות להכנסות – הנה מחשבון תקציב חודשי שיכול לעזור לכם לעשות סדר, ואם זה לא עוזר אל תתביישו לפנות לעזרה – יש כיום גופים לא מעטים שמייעצים למשפחות (גם בהתנדבות).

ואם אתם במצב שאתם צריכים את ההלוואה החוץ בנקאית למימון אירוע חד פעמי או הוצאה חד פעמית, אז לכאורה מצבכם טוב יותר, אבל האם כדאי הלוואה חוץ בנקאית?. בפועל כנראה שעדיף הלוואה מהבנק. תנסו, אלא שיכול להיות שהגעתם לקצה מבחינת הבנק,כלומר אין לכם ברירה אחרת  ואז אתם פונים למערכת החוץ בנקאית.
ובכל זאת, יש מצבים שפונים לשוק החוץ בנקאי כבר בשלב הראשון. זה קורה כאשר מלכתחילה אתם מקבלים פנייה – חברות כרטיסי האשראי  מתקשרות אליכם ומציעות לכם הלוואה ;  או לדוגמה כאשר אתם רוכשים רכב, חברת הרכב (היבואן או הליסינג) מציע לכם הלוואה. או מימון ישיר וחברות דומות שפונות אליכם ומציעות לכם הלוואה נוחה וגמישה. כלומר, זה בהחלט ייתכן שמראש תיקחו הלוואה חוץ בנקאית, אבל זה בעיקר מנסיבות שגרמו לחברות החוץ בנקאיות לפנות אליכם.  עם זאת, לפעמים גם כדאי לגוון את מקורות האשראי – נניח שאתם רוצים לנצל את המימון מהבנק לאירוע גדול בעוד שנה, ובינתיים אתם לוקחים הלוואה חוץ בנקאית.  בבנק כאמור ניתן ללוות סכומים גדולים יותר, ולא בתשלומים חודשיים. לווים מעדיפים את ההלואות הגדולות לקחת בבנק, ותוך כדי תנועה לקחת פה ושם הלוואה מחברת כרטיסי אשראי ועוד.

שאלות נפוצות

כדי לצפות בתשובה יש ללחוץ על השאלה

אנחנו מגייסים ללקוחותינו הלוואה נוספת למשכנתא שקיימת בבנק, בפריסה נוחה שתעזור לכם לעבור את המשבר ולשלם את כל ההתחייבויות.

בוודאי! אנחנו בעלי קשרי עבודה ענפים בכל הבנקים, חברות הביטוח והקרנות החוץ בנקאיות, ונגייס לכם את האשראי שאתם זקוקים לו.

אנחנו מגייסים הלוואות מבנקים, חברות ביטוח וקרנות ברישיון משרד האוצר בלבד.

כן. אבל אך ורק אם הצלחנו לאתר לכם אישור לאשראי. במידה ולא הצלחנו לאתר לך אישור לאשראי, לא תשלמו דבר.

שאלות נוספות ניתן לשאול 24/7, אך התשובות יינתנו בשעות הפעילות שלנו בימים א' עד ה' בין השעות: 10:00 – 17:00
דרכים ליצירת קשר:

 1. מייל – paz.npi@gmail.co
 2. שיחה טלפונית עם נציג/ה בנייד – ‪050-3691477‬
 3. ניתן גם לפנות באמצעות.Whatsapp לנייד – ‪050-3691477‬

אולי יישמע מפתיע, אבל במקרים לא מעטים המימון בבנק יהיה יקר יותר. אם אתם חורגים ממסגרת האשראי עדיף לכם הלוואה חוץ בנקאית. מסגרת האשראי החריגה עלולה לעלות בריבית של 22%, הגופים החוץ בנקאיים מספקים לכם מימון זול יותר.

הלוואה חוץ בנקאית לעומת הלוואה בנקאית - ההבדלים

הלוואה חוץ בנקאית נלקחת לרוב כשבמערכת הבנקאית לא מספקים ללווה אשראי. אנחנו , וזו עובדה צורכים הרבה, ובמקרים רבים , אפילו יותר מאשר אנחנו יכולים לממן בהון שלנו. ואז מה עושים? פונים לבנק, וכך בהדרגה, אנחנו אוספים ערמה של חובות (כשהחוב הגדול ביותר לרוב הוא המשכנתא), וחיים בעצם מהלוואות ומתגלגלים בין הלוואה להלוואה. אנשים חיים כאן בהמתנה להלוואה חדשה, למימון חדש, למתנה מההורים, משבירת חסכונות, ומקרן ההשתלמות שעומדת להפוך לנזילה. זה סוג של בועת אשראי צרכני שבולטת בעיקר בתחום הרכב – בתחום הזה, חברות הרכב עצמן מממנות לנו את רכישת הרכב, חברות הליסינג מממנות לנו רכישת רכב "אפס קילומטר" ורכבים אחרים, וגם מימון ישיר וחברות כרטיסי האשראי הן שחקניות גודלות בשוק הזה.
על כל פנים, הלוואות בנקאיות הן הלוואות מגופים שמכירים אתכם לעומק – הם מכירים אתכם לרוב במשך תקופה ממושכת, יש לכם חשבון שוטף בבנק והם יודעים מה השכר שלכם, מה ההוצאות שלכם, והם בודקים את יכולת ההחזר שלכם.

הבנקים גם נוטים לקבל ממכם שיעבודים, כך שמדובר מבחינתם בהלוואות יחסית בטוחות, ולכן – הריבית גם נמוכה. כלל חשוב מאוד של תחום המימון הוא הקשר ההוך בין רמת הביטחון ובין הריבית – ככל שהבנק בטוח יותר בהחזר החוב, הריבית שהוא יגבה נמוכה יותר. זו הסיבה אגב, שהמשכנתא ניתנת בריבית נמוכה – השיעבוד הוא הבנק כשבנוסף נעשות בדיקות לקביעת גובה ההחזר. גם בתחום המימון לרכב הריבית יחסית נמוכה (אך לא כמו במשכנתא), מכיוון שהמלווים משעבדים את הרכב. עם זאת, אם תבקשו הלוואה בלי ביטחונות, הריבית בהתאמה תהיה גבוה יותר.
מעבר לריבית ולביטחונות יש הבדלים נוספים בין הלוואות בנקאיות להלוואת חוץ בנקאיות. הלוואות בנקאיות יכולות להיות לטווח ארוך, אך הלוואות חוץ בנקאיות הן לרוב לטווח קצר או בינוני. הסיבה לכך היא שהבנקים כאמור מכירים אתכם ויודעים לבחון את רמת הסיכון שלכם (הסיכון שבאי החזר ההלוואה). מנגד, גופים חוץ בנקאיים לא מכירים אותכם מספיק טוב, ועל מנת להקטין סיכון הם מעדיפים להלוות לתקופות קצרות יותר. זאת ועוד – בבנקים ההלוואות הן מסוגים שונים – בלון, החזר שנתי (כל שנה יש פירעון חלקי) ועוד. בהלוואות חוץ בנקאיות לרוב מדובר על הלוואות שמחזיירם בתשלומים חודשיים – כך בעצם, מעין מקטינים את טווח ההלוואה ואת גובה ההלוואה, וכך מקטינים את הסיכון.
אלא שתמיד יש יוצאים מהכלל – בהלוואות מהגופים המוסדיים, כלומר הלוואה מקופת גמל, הלוואה מקרן השתלמות וכו', ההלוואה למרות שהיא אינה בנקאית תהיה בתנאים טובים יותר, יש ביטחונות, והיא לא חייבת להיות קצרת טווח. הגופים המוסדיים פשוט מאפשרים ללקוחות מימון זול כי יש בטוחה נהדרת (קרן הפנסיה, קופת הגמל, קרן ההשתלמות).
חוץ מזה, לא תמיד הריבית בבנק נמוכה מהריבית מחוץ למערכת הבנקאית, במיוחד ובעיקר שמדובר בריבית חריגה. כאשר אתם חורגים ממסגרת האשראי אתם משלמים ריבית ועמלות שהופכות את המימון החוץ בנקאי לעדיף!
אלו מקרים שלא מתרחשים הרבה (הלוואה מגופים מוסדיים וחריגה ממסגרת אשראי). במקרים מעין סטנדרטיים (שאתם לא חורגים ממסגרות אשראי ולא לוקחים הלוואה מגוף מוסדי), המימון מחברות כרטיסי אשראי וגופי המימון החוץ בנקאיים האחרים  יחסית יקר למימון בבנקים.

מתמחים במקרים מורכבים
גם כאשר אחרים לא הצליחו לעזור

יש לכם שאלה או בקשה?
אל תהססו לפנות אלינו

השאירו את הפרטים בטופס ונציג בטעמנו יצור עימכם קשר בהקדם.

* השירות הינו דיסקרטי

סניף צפון: ז'בוטינסקי 66, נהריה
סניף מרכז: הלח"י 31, בני ברק